2733
2734
عنوان

نی نی یار میشه بیای ...

81 بازدید | 8 پست

سلام نی نی یار عکسه خونمو گذاشتم تو این تاپیکه ..نشد پاکش کنم. مونده اونجا میترسم لو برم .. 

برام پلکش کن ترو خدا نی نی یار جونم 🥺🥺

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8925688/%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%85%d8%a8%d9%84-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d8%b4%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%af?postId=242846137

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@نی_نی_یار_پنج     نیمیای چرا نی نی یار

سلام لایک میکنم یعنی امدم و رسیدگی میکنم ولی همیشه برای عکس بگین کدوم صفحه اس کلی صفحه رو باید بگردم تا عکسو پیدا کنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام لایک میکنم یعنی امدم و رسیدگی میکنم ولی همیشه برای عکس بگین کدوم صفحه اس کلی صفحه رو باید بگردم ...

چشم نی نی یار مرسی که پاک کردی 😘😘😘

چشم نی نی یار مرسی که پاک کردی 😘😘😘

وظیفه ام هست عزیزم  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738