2733
2734
عنوان

فکرم درگیره

71 بازدید | 13 پست

سلام بچها راهنمایی لطفا 

از یه آقایی خوشم میاد نمی شناسیم همو میخوام پا پیش بزارم و برم مغازش که ببینمش خیلی مغروره میخوام برم خرید کنم به نظرتون چطوری مخشو بزنم یعنی میشه؟😑 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از خودش ی کیف بخر بگو واسه کادو میخوام بعد تقدیم کن بهش کیف رو 🤣🤣🤣

😂😂😂😑من خیلی مغرورم تو اینطور چیزا ولی بد جوری قفلم روش همه جوره ام به هم می خوریما ولی یکم اخلاقش یوبسه 

2738
😂😂😂😑من خیلی مغرورم تو اینطور چیزا ولی بد جوری قفلم روش همه جوره ام به هم می خوریما ولی یکم اخلاق ...

ای داد بی داد ازهمه بدتر یوبس بودنه دختر چرا میری سمتش ولش کن حالا داره واست ناز بیاد والا بزار اون منتتو بکشه ما دخترا همیشه از پسرا سرتریم

عکس پروفایلم خودمم😍😍😍کسی کپی نکنه😉😘😘😘با تشکر❤✋️
ای داد بی داد ازهمه بدتر یوبس بودنه دختر چرا میری سمتش ولش کن حالا داره واست ناز بیاد والا بزار اون ...

آره دقیقا کلا کرم دارم 😑تو این مدت ۲ تا خواستگار رد کردم که اول اینو امتحان کنم ببینم شدنیه یا نه 

برو ازش خرید کن.ادرس پیج اینستاشو یا کانال تل بگیر.بعد تو مجازی ازش یچی بپرس.اگه بخواد خودش نخ میده

آره میخوام واتساپ پیام بدم لوکیشن بگیرم  خدا کنه جواب بده که اگه نده دیگه میبوسم میزارم کنار

آره دقیقا کلا کرم دارم 😑تو این مدت ۲ تا خواستگار رد کردم که اول اینو امتحان کنم ببینم شدنیه یا نه&n ...

اوخی عزیزدلم خب برو مغازش ب هوای دیدن جنساش یکم حرف بزن و قیمت کن و یکم حرف بیار وسط کم کم بعد یهو سگ محل کن و بیا بیرون میاد دنبالت حالا ببین

همین کارو میکنمم😂🥺سگ محل بدم همه چی برعکس میشه که😂😂🥴

ن بابا عجیجم بخدا یکم سگ محل کنی بهتره چون میدونم مردا بیشتر جذب ادمایی میشن ک سگ محلشون کنه😂