2737
2734
عنوان

تصادف کردم فکر کنم مقصر نبودم

516 بازدید | 22 پست

امروز صبح تو ترافیک یه چهار راه اروم زدم به ماشینی که پیچیده بود جلوم و منتظر بود راهش باز شه. خیلی آروم خوردیم به هم، رو سپر من یه خط افتاد و اون گفت پایین در شاگردش رفته تو. شلوغ بازی که افسر بیاد. حتی فیلم و اینام گرفت و زنگ زد افسر. منم هول شدم و عصبانی. اولش شاکی شدم تو مقصری اما چون حال و حوصله نداشتم ۵۰۰ دادم بهش ولم کنه. حالا همش دارم خودمو سرزنش میکنم که چرا کوتاه اومدم؟؟ اگه افسر میومد شاید خودش مقصر میشد (حتی احتمالا. اونجا دو نفر نظر مختلف دادن یکی گفت اون یکی گفت من) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب کاری کردی  500 دادی رفت،افسر میمود کلی دردسر داشت بعدش. من یه ماه پیش یه تصادف خیلی کوچیک کردم، 10 روز که ماشین تو گارکینگ بود کلی پول خرج کردیم و از کار افتادیم تا درش آوردیم. هنوزم که درگیر دادگاه فلانیم

2740
اگه به قسمت در ماشینش خوردی پس مقصری، چون معلوم میشه اون جلوتر از شما بوده. برو خوشحال باش 

واقعا میگی؟ منم وایساده بودما، ماشینش یه کوچولو رفت منم یه کوچولو اومدم جلو خورد بهش. 

واقعا میگی؟ منم وایساده بودما، ماشینش یه کوچولو رفت منم یه کوچولو اومدم جلو خورد بهش.  

دوتاتون سبز بودید و داشتید رد میشدید؟به نظرم جفتتون مقصرید چون قانون راهنمایی رانندگی میگه با رعایت حق تقدم باید رد بشید

آره دیگه وقتی جلوی ماشینت خورده به درش پس معلومه جلوتر از شما بوده، شما باید صبر میکردی اون بره بعد حرکت کنی.