2733
2739
عنوان

بیبی چک هاله دار

291 بازدید | 6 پست

سلام من ۲خرداد پریود شدم.۲۷خرداد یعنی(۲۶سیکلم)ترشحات واژنم رنگش صورتی شد.۲۹خرداد(۲۸سیکلم)بامداد بیبی چک زدم فک کردم منفی باشه و دیگ انداخت اونجاو رفتم خوابیدم ساعت ۸صبح پاشدم دیدم هاله افتاده البته کمرنگ.دوباره زدم دیدم بازم شبیه منفیه و رفتم خوابیدم باز پاشدم دیدم یکم پررنگ ترم شده😕.یعنی اینم هاله داشت.بعد چند قطره ازم خون ابه اومد وطول اون روز قطره های خیییییلی کم و گلبهی رنگ داشتم.و قطع شدو۲روز دیگ باز ترشح واژنم گلبهی بود یعنی هیچی رقیق  نمیومد ازم. همون روز رفتم ازمایش دادم زنگ زدم گفتن بتات ۱ممیز۸۳.و گفتم منفیه شروع کردم ب خوردن عرق وچای ماسالا و زعفرون رازیانه ۴زیره واب داغ وماساژ روغن سیاه دونه همه همون روز ک پریود بشم انجام دادم دیگ ادامه ندادم واما بجاش از همون شب ۳۰ خرداد(۲۹سیکلم)قطع شد لکه بینی.گذشت تا ۳تیر باز بیبی زدم دیدیم سریعتر از قبل همون موقع هاله افتاد ولس تو عکس سخت دیده میشه.۲تا زدم باز اونجوری شدرفتم دکتر سونو کرد گفتم شاید کیست باشه گفت ن هیچی نیست. باز ی حلوای بسیار گرم هست اونو ۳روزه میخورم ک باز لکه افتادم چند قطره ازم اومد و قطع شد همون لحظه ولی واژنم خونی ولی هیچی نمیریزه.باز بیبی چک زدم امروز یعنی ۳۸سیکلم بازم همون لحظه هاله افتاد حالا عکسشو میزارم.

❌سوالم:چرا تستام همش اینجورین تغییری نمیکنن.نگرانم خیلی ممکنه با بتای ۱/۸۳ و این هاله ها سه وقت بارداری شیمیایی یا خارج رحم داشته باشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728