2733
2734

اونوروز رفتم بهداشت مرده میگفت چرا شیر میدی بهش کار اشتباهیه نده دیگ قطع کن خب لامصب شبا گریه میکنه ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب گریه کنه نده بهش پوکی استخوان میگیره بعدا ها من رفتم قرص خوردم دیگه ندادم دو شب گریه کرد خوب شد تموم شد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

وای بعد دوسال دیگه مضره براش خوب نیست تحمل کن از شیر بگیرش

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
خب گریه کنه نده بهش پوکی استخوان میگیره بعدا ها من رفتم قرص خوردم دیگه ندادم دو شب گریه کرد خوب شد ت ...

بچه بیشتر از دو سال شیر بخوره پوکی استخوان میگیره؟

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات
2738

خودتو قوی کن و دیگه یباره قطعش کن دلت نسوزه واسه گریه هاش که دندوناش خراب میشه دخترمن بااینکه مسواک و اب بعد از شیر و قطره خارجی گرفتم براش که دندونش خراب نشه چون تا یکسال ونیم شیر شب و قطع نکردم یکی از اسیاباش داخلش سیاه شده و الان دوسال و دوماهش ومن نگرانم که نکنه تا یکسال دیگه بچم بااین سیاهی دندون درد بگیره 

بچه بیشتر از دو سال شیر بخوره پوکی استخوان میگیره؟

بله ریسک پوکی استخوان در بزرگسالی توش به شدت بالا میره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
شیر خشک میخوره ینی پوکی میگیره؟ 

هرچی اصلا خوب نیست.اعتیاد روش بمونه 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706