2737
2734
عنوان

مشکل من با نوزادم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 72 پست
کسی نیست تجربشو‌داشته باشه؟

طبیعیه عزیزم منم همین مشکلو داشتم تازه پسر من به محض شیر خوردن خرابکاری میکرد انگار رودش راست بود😅

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
بازم تاپبکم کم شد بین تاپیکای بیخود و مسخره

میتونی ازین حوله خشک کن ها هست برای نوزادِ، نوار های بلند ببری بزاری توی پوشکش جای پیپیش بعد که یذره کردن بازش کنی بشوریش اون پارچه رو هم یا دور بندازی یا بشوری من خودم میشستم اینطوری حداقل چندباری کمتر پوشک مصرف میشه پسر دومی منم همین بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خوب متوجه شدید خیلی بهش شیر میدم شاید بعضی وقتا دوبار تو یک ساعت دقیقا وقتی نق میزنه سینه میزارم ...

خوب گلم نوزاد اولش همینه هربار شیر بخوره مدفوع میکنه.زمان بگیر دوساعت یکبار شیرش بده مدام نیاز نیست شیر بخوره که

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2728
اره خوب متوجه شدید خیلی بهش شیر میدم شاید بعضی وقتا دوبار تو یک ساعت دقیقا وقتی نق میزنه سینه میزارم ...

اتفاقا که گوارشش اینجوری اذیت میشه دائم مشغول هست .اون ساعت فاصله دو شیردهی رو باید رعایت کنین .

2738
خدا حفظش کنه.. پسره من خیلی وزنش بالاست.. ۱۲ ماهگی ۱۷ و نیم بود ..الان ۱۶ ماهشه و فکر کنم نزدیکه ۱۸ ...

سلامت باشی عزیزم ، خدا پسر شما رو هم سلامت نگهداره ، عزیزم اگه قدشم بلند باشه خوبه خیلیم زیاد نیست ولی پسر من الان ۱۸ کیلو البته بعد هیجده ماهگی بیشتر قد میکشن کمتر وزن میگیرن 

سلامت باشی عزیزم ، خدا پسر شما رو هم سلامت نگهداره ، عزیزم اگه قدشم بلند باشه خوبه خیلیم زیاد نیست و ...

فدات شم گلم..آره ماشالله قدشم بلنده .. ایشالله که بعده ۱۸ ماهگی کم کم وزنش بیاد پایین .ممنون که جواب دادی.

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌