2733
2734
عنوان

مشکل من با نوزادم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 72 پست
میتونی ازین حوله خشک کن ها هست برای نوزادِ، نوار های بلند ببری بزاری توی پوشکش جای پیپیش بعد که یذره ...

حالا بحث پوشک نیست بیشتر نگرانم که مشکلی نداشته باشه 

بعضیا میگن ممکنه سوخته باشه یا زخم باشه مقعدش که کامل پیپی نمیکنه

خدایا شکرت ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم تنها راهکارش اینه که مقعدشو با انگشت باز کنید دختر منم همین بود بردمش دکتر گفت اکثر بچه ها که ...

وای دلم نمیاااد اصلااااااااا😢😢😢😢😢موهای تنم سیخ شد از فکرش

خدایا شکرت ❤️
وای دلم نمیاااد اصلااااااااا😢😢😢😢😢موهای تنم سیخ شد از فکرش

منم اتفاقا همینو میگفتم بچه رو پدرشو دراوردم اون بچه هم اذیت میشه اینجوری همش به خودش میپیچه و زور میزنه من با کلی کلنجار رفتن با خودم بالاخره بردمش دکتر در حد یه ثانیس کلا دلتم ریش نشه خبری نیست عوضش بچه راحت میشه گناه داره اونجوری میدونی چقدر عذاب میکشه خودش؟

دیگه راه حلش همینه که بهت گفتم خود دانی😊

2738
راست میگی  سعی میکنم کمتر بدم اخه همش دهنش بازه دستشو میخوره،حتی رو شونمه لباسمو میخوره فکرمی ...

نه از گشنگی نیست بعضی از بچها کلا مک زدن رو دوست دارن یا لثه هاشون میخاره یا.... من دخترم تا هشت نه ماهگی کل روز دستاشو اسباب بازیاشو همه چی تو دهنش بود کلا خوشش میاد یه چیزی رو با لثه هاش تست کنه

اگه خیلی سینه رو میکشه و هی شیر خوردنی بیقراری میکنه حساسیت به موادی که شما میخورید داره نشون میده چند  روز آلرژن استفاده نکنید شیر ماست کلا لبنیات شکلات شیرینی کیک موز توت فرنگی کیوی ...خیلی هست بخوام نام ببرم! دو سه روز استفاده نکنید ببین تغیری میکنه یا نه البته زیاد دفع کردن رایج هست تو این سن ولی بازم شما این رژیم رو چند روز بگیر ببین بهتر نمیشه!من دخترم حساسیت داشت دفعشم زیاد بود

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲
اگه خیلی سینه رو میکشه و هی شیر خوردنی بیقراری میکنه حساسیت به موادی که شما میخورید داره نشون میده چ ...

سلام عزیزم نه موقه شیرخوردن بی قراری نمیکنه ولی سینه رو‌میکشه یعنی چی؟

دیگه چه علائمی داشت دخترتون ؟بجز این

خدایا شکرت ❤️
سلام عزیزم نه موقه شیرخوردن بی قراری نمیکنه ولی سینه رو‌میکشه یعنی چی؟ دیگه چه علائمی داشت دخت ...

جوش هایی که صورتش ریخت و مثل کهیر بود 

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲