2733
2734
اول عدد ان تی رو بگو  ان بی دیده شد؟  بعدم برای خیلیا جدیدا ریسک متوسط میزنن سلفری برو ی ...

ان تی 1

آن بی هم زده رویت شد باز چرا پس منو فرستادن ژنتیک امروز دادم

ان تی 1  آن بی هم زده رویت شد باز چرا پس منو فرستادن ژنتیک امروز دادم

برای بیشتریا میفرستن عدد ان تی ت که خیلی خوب بالای دو باید نگران بشی 

بین یک هفته تا ده روز زنگ میزنن و میگن

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای بیشتریا میفرستن عدد ان تی ت که خیلی خوب بالای دو باید نگران بشی  بین یک هفته تا ده روز زن ...

الان دوازده هفته ای؟

برای بیشتریا میفرستن عدد ان تی ت که خیلی خوب بالای دو باید نگران بشی  بین یک هفته تا ده روز زن ...

دیدی اینجا اون عدد چی پس عدد pappa,جدول گفتن ریسک ت متوسط احتمال داری باشی 

2742
چهارده هفته فکرکنم تازه وارد شدم

اوکی خیره ان شالله فقط بهت التماس میکنم نه به خودت نه به اون بچه انقدر استرس نده برای جفتتون بده 

یعنی سالمه درصدش پایین 

سالمه فقط همین اطرافم نگاه میکنم به چندین نفر این آزمایش دادن همه هم سالم بودن نگران نباش

2740
سالمه فقط همین اطرافم نگاه میکنم به چندین نفر این آزمایش دادن همه هم سالم بودن نگران نباش

افراد ی که دوروت بودن ریسک بالا داشتند یامتوسط خدا بهم رحم کنه دوستدارم بمیرم قبل از اینکه بگن مشکل داره 

افراد ی که دوروت بودن ریسک بالا داشتند یامتوسط خدا بهم رحم کنه دوستدارم بمیرم قبل از اینکه بگن مشکل ...

هم بالا هم متوسط