2733
2734
عنوان

کنکوریا بیاین تجربه بقولیم

182 بازدید | 15 پست

من خودم سال اولمه ولی تجربه های دوستم ک دانشجوی دندون و مشاوره :

۱.روز "قبل" کنکور هرجوری شده قبل ۶ صب بیدار شین..ورزش ترجیحا پیاده روی داشته باشین..در طول روز نخوابین و قهوه نخورین

۲.اگه میخواین کنکورای بقیه گروها رو بررسی کنین ب هیچ وجه نشینین خودتون حل کنین..فقط تحلیلش رو ببینین

۳.بدونین ک قرار نیس شب کنکور خواب راحت و عمیقی داشته باشین..خیلی از رتبه برترا میگن فقط دو سه ساعت چشم رو هم گذاشتیم..سر جلسه وقتی اولین سوالو شروع کنین انقدر درگیر میشین ک خواب نمیفهمین چیه..پس اگ شب خوابتون نبرد استرس نگیرین

۴.اصصلا با اعصاب خورد سوال حل نکنین..اگ ناامید شدین استرس شدید گرفتین دفترچه رو ببندین و یکم اب بخورین و چندتا نفس عمیق بکشین..دو دقیقه وقتتون بره بهتره تا با حال خراب ادامه بدین

۵.سوال رد کنین رد کنین درگیر نشین با سوالا..وقتی از ی سوال رد میشین ناخوداگاهتون درگیرش میمونه و وقتی بهش برمیگردین میبینین عه فهمیدین باید چیکار کنین

۶.فرض کنین قراره خیلی سرد/خیلی گرم باشه..بچه های کنارتون سرصدا کنن..مراقب با تلفن حرف بزنه و و و.. خودتونو برای بدترین شرایط اماده کنین و ب هیچ وجه اونجا با کسی درگیر نشین اصن فک کنین وظیفشونه ک شلوغ کاری کنن

۷.وقتی میرین اونجا تا فاصله ای ک ازمون شروع بشه یه برگه رو میز هست ک پشتش سفیده..میتونین اونجا چیزایی بنویسین ک لازم دارین..مثلا باب های عربی، جدول تناوبی و هرچی ک فک میکنین کمکتون میکنه..و اصلا تقلب محسوب نمیشه

۸.توی کنکور حدود ۸ فرم دفترچه هست ک ترتیب سوالا باهم فرق میکنه..اگ صندلیتونو جا ب جا کردین حواستون باشه ک همون فرم دفترچه ای رو دستتون بدن ک رو صندلی اصلیتون بوده

۹.رها کنین همچیو..هرچی بوده تموم شده شما هرکاری از دستتون برمیومده کردین دیگ بقیشو بسپارین به خدا..لا حول و لا قوه الا بالله🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخون فقط از وقتت درست استفاده کن..روزای نزدیک ب کنکور میفهمی چقدر دقیقه هاا ارزشمند بودن

الان دهم به یازدهم هستم میشه بیشتر نصیحتم کنی حرفای دیگران خیلی روم اثر میذاره😪انسانیم

زنی که شعر را می‌فهمد نمی‌توانید به‌شیوه پیش‌پا افتاده دوست‌بدارید🌿📜
2728

ممنون ولی من با کم خوابیدن و اینا مخالفم به نظرم بازدهی رو میاره پایین مخصوصا برا من 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
الان دهم به یازدهم هستم میشه بیشتر نصیحتم کنی حرفای دیگران خیلی روم اثر میذاره😪انسانیم

یکم به فکر خودت باش  تا جایی که میتونی بخون بیای دوازدهم بشینی بدتره ها

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

کمال گراییو بذار کنار..اگ توان مطالعت ۳ ساعته همون سه ساعتو بخون و کم کم زیادش کن..من چ روزااایی رو از دست دادم بخاطر اینک میخواستم ساعت مطالعه ی بالا داشته باشم و کم کاریامو جبران کنم ولی در توانم نبود و ول میکردم در صورتی ک اگ با همون ساعت مطالعه کم شروع میکردم هزاربرابر وضعم بهتر بود

تحت هرررر شرایطی پیوستگیتو حفظ کن..شده بیمارستان بستری بودی بگو برات کتاب بیارن نیم ساعت مرور کن ولی نذار ساعت مطالعت صفر بمونه..روزای استراحتتم شده یه ساعت بخون

فردایی ک قراره تغییر کنی هیچ وقت نمیاد..حتی اگ ساعت ده شبه و به هردلیلی هیچی نخوندی نگو فردا..همون موقع بردار یه ساعت بخون

خودتو اصصصصصلا درگیر برنامه نکن..هی نگو وای چی بخونم از کجا شروع کنم ازمون چی برم کتاب چی بخرم و و.. تو فقط شروع کن از هرجاااایی ک دوس داری..کم کم همچچچی دستت میاد

تست و مرور کردنو پشت گوش ننداز..هی نگو حالا یه شبه..نذار قبح انجام ندادن برنامت برات از بین بره و عادی بشه ک دیگ درست کردنش خیلی سخته..اوایل ادم ی روز نمیخونه استرس میگیره عذاب وجدان میگیره ولی اگ ادامه بدی دیگ برات عادی میشه نذار نذار نذار

در آخرم..دوری از حاشیه..رو نظم بودن..سبک زندگی درست..تلاش درست..حتتتتتما نتیجه میده..پس ب تهش فکر نکن🤍

2740
دهم رو بخونم؟

نمیدونم والا  ولی تا جایی که میدونم همه درسای سه پایه هرو نمیخونن همه 

کمال گراییو بذار کنار..اگ توان مطالعت ۳ ساعته همون سه ساعتو بخون و کم کم زیادش کن..من چ روزااایی رو ...

مهم ترین نکته اینه امروز فردا نکنیم 

کمال گراییو بذار کنار..اگ توان مطالعت ۳ ساعته همون سه ساعتو بخون و کم کم زیادش کن..من چ روزااایی رو ...

مرسی از فردا بخونم یا از امروز😅💜🤍

مرسی از فردا بخونم یا از امروز😅💜🤍

میزنمتا😂اصن کلمه فردا رو ممنوع کن برا خودت..حتی الان و این ساعت..پاشو درسی ک دوس داری فردا بخونیو پنج دقیقه بخون و بزار رو میز و برو بخواب فردا شروع کردنش بشدت اسون تر میشه

میزنمتا😂اصن کلمه فردا رو ممنوع کن برا خودت..حتی الان و این ساعت..پاشو درسی ک دوس داری فردا بخونیو پ ...

یه ربع مونده به فردا 😑😂باشه باشه رفتم

2706