2737
2734
شکلات ببر شاید بزار ولی میگردن،بيسکوئيت میدن داخل با ی دونه آب معدنی خودتم میتونی آب ببری ولی چکش می ...

مرسی گلی که جواب دادی🌸

حالا میبرم یا میزارن یا نه پارسال که یه پلاستیک خوراکی و شربت و اینا بردم😬

بیستون هیچ دماوند اگر سد بشود                               هدفم قسمت من بوده و باید بشود⛰️💪🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فداتشم،آره منم بردم امروز ولی گذاشتم بیرون شانسه مایه😐😑

عزیزم ببخشید یه سوال دیگه

امسال همون ۸شروع شد یا ۸ونیم؟

بیستون هیچ دماوند اگر سد بشود                               هدفم قسمت من بوده و باید بشود⛰️💪🏻
2731
آره خوبه نقاط قوتت بالاست واینکه اگرریاضی روبشه انشالله10بزنیدیابیشترعالی ترم میشه خداکنه آسون باشه ...

وای من خیلی وقته منتظرم ریپ بزنی فک کردم دیدیش و نمره هام بپن نمیخوای بگی بهم 

ب نظرت بشینم سوالای دوازدهم ریاضی رو مال کنکورای قبلو حل کنم؟؟؟؟ برام دعا کن ت رو خدا 

نکی باشه یادت بره 

من خیلی استرسیم میترسم گند بزنم با استرس 

هر چی میبَندم نشتی میدم ، من ع سختی اینم با بدبختی اینم...!
وای من خیلی وقته منتظرم ریپ بزنی فک کردم دیدیش و نمره هام بپن نمیخوای بگی بهم  ب نظرت بشینم سو ...

اصولاببینم جواب میدم.

الان نه آزمون نده وسئوالی هم حل نکن  بنظرم تاعصرفقط مرورکن

برای شاگردای خودمم همینوگفتم که تا5یا6عصرنهایتش بخونند بعدش توقف بزنند

چون بایدبرای فرداآماده شدومسلط بود.

حال خوب فردات خیلی مهمه سعی کن فقط به آزمونت فکرکنی واینکه چطورقراره بدی خودتو درگیرنتیجه وبعدش نکن توکل به خداضامن موفقیتت هست واینکه تاآخرین لحظه تلاش کن.

استرست هم زیادنشه سعی کن کنترل کنی  چیزی نیست این4ساعتم میگذره

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
رفتم کنکور هنر دادم،ینییی هیچ غذایی نمیتونی ببری ،خودشون ی بيسکوئيت داغون با ی آب میدن دیگ هیچی نمیز ...

واقعا انقد سختگیری کردن؟ :/💔

من پاکت با خودم بردم توش خوراکی هم بود البته خوراکی هم دم در گذاشته بودن😁

فقط یکم به سویشرتم گیر دادن بازرسیش کردن

2738