2752
2734
عنوان

دور همی آرمی ها😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آرمی میخوام بشم😕😂

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....

میگم زهرا جونم  یهو دیدی با کاربری من هیت درباره بی تی اس میدن

فکر نکنی یچی زدم 

اون من نیستم دختر خالمه

تو مرز ادم کردنشم تا ارمی بشه  

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
آرمی میخوام بشم😕😂

نشدی هنوز

کنکور که نداره

بگو بلند من ارمیم

یهو میبینی ارمی شدی  

من قبلا هیر بودم واس خودم

به همین روش ارمی شدم    

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
میگم زهرا جونم   یهو دیدی با کاربری من هیت درباره بی تی اس میدن فکر نکنی یچی زدم  اون م ...

باشه😂😂

موفق باشی😍😂😂

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2706