2733
2739
عنوان

خواستگار خوب😐

350 بازدید | 25 پست

بچه ها اگه یه خواستگار خوب براتون بیاد اختلاف سنیتون هم ۷ سال باشه قبول میکنید

خودوم ۲۰ سالمه همش فک میکنم خیلی زوده اصن هعی ب مامانم میگم دیگ نگو بیان مامانم میگ پسر خوبه بزار یکم آشنا شین

۲۰ زود نی؟🥲

زوده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

اگه ددس خوندی و دستت تو جیب خودته نه زود نی

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم اینجا نی نی سایته یکی 12 سالگی ادعا میکنه ازدواج کرده از نظر اون دیره 

یکی 30 و خرده ای سال ازدواج کرده از نظر اون زوده 

شما باید طبق اهداف خودت و محیط اطرافت تصمیم بگیری 

میگفت چشمات شهلاست ولی اون چشمای شهلایی هم دلشو زد....  ♥️
دارم میخونم  درسم تموم بشه کار هم داره رشتم

اون موقعی که دستت رفت جیب خودت ازدواج کن

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
اگه خیلی خوبه قبول کن شاید بعدها خواستگارمناسب نیاد ولی اگه دلت نیست یا عیبی توش میبینی عجله نکن س ...

موقعیتش نسبت ب یه پسر ۲۷ ساله خیلییییی خوبه من میگم شاید بعدا بهتر بیاد

اگه تا عروسی حدود ۳ سال طول بکشه اره خوبه  ولی اگه زود عروسی کنی خوب نیس بذار یکم پخته بشی&nbs ...

اره عروسی گفتن هر وقت خودت خواستی حتی گفتن یه سال آشنا بشین بعد عقد کنین

2706