2737
2739

طوبا کیه بابا. زن موفق من و شماهایی هستیم که مصیبت مستاجری رو تحمل می کنیم. دم نمی زنیم. ما زنانی که روزی 12 ساعت کار می کنیم و بعد هم میریم بچه داری و خونه داری. ما زنانی که از حداقل زندگی چیزی قسمت نشد و از قضا مردان از همیشه نامردتر شدن و در خائن ترین دوره ممکن زندگی می کنیم. طوبا چی کاره است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طوبا کیه بابا. زن موفق من و شماهایی هستیم که مصیبت مستاجری رو تحمل می کنیم. دم نمی زنیم. ما زنانی که ...

بدون توهین هم میشد گفت رودین جان

همین خانم در شرایطی که زنان دقیقا به خانه داری و مادری فکر میکردن به اعتلای جنس خودش فکر کرد

😁
بدون توهین هم میشد گفت رودین جان همین خانم در شرایطی که زنان دقیقا به خانه داری و مادری فکر میکردن ...

عزیزم چه توهینی؟ 

توهین نکردم. فقط خواستم بگم قهرمان ترین زنان تاریخ و دنیا... ما ها هستیم . باید درآمد زیاد داشته باشیم. لاغر باشیم. فعال باشیم. فرزندآور باشیم. باربی باشیم. جراحی پلک و بینی و .............................. بعد هم که نامردان خائن جلومون دربیان. بعد همیشه زیبا باشیم. خوشتیپ باشیم. خوش پوش و پرلباس باشیم. آشپزی بین المللی بلد باشیم. پیر نشیم. شاداب باشیم. خسته نشیم. همیشه بیدار باشیم. پا به پای بچه هامون درس بخونیم. براشون معلم باشیم. براشون پدر باشیم. وووو....... بعد با نداری و بی پولی و مستاجری و ..................................... اصلا مگه قهرمان تر از ما هست

2740
شما هم درست میگی😅 ولی طوبی هم خوب بوده دیگه

آخه می دونی زمان طوبا رانت و نفوذ و پارتی و خانم زاده و آقازاده و دلار و نفت و گاز و پتروشیمی و اختلاس  و ............... نبوده. من الان ایده هایی دارم که حتی اجازه نمیدن به زبان بیارم. بگذریم

با تشکر از طوبا 

طوبا کیه بابا. زن موفق من و شماهایی هستیم که مصیبت مستاجری رو تحمل می کنیم. دم نمی زنیم. ما زنانی که ...

اخی عزیزم 🙏🙏🙏

خدا قوت. 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
عزیزم چه توهینی؟  توهین نکردم. فقط خواستم بگم قهرمان ترین زنان تاریخ و دنیا... ما ها هستیم . ب ...

عزیزم 

اونها که میخوان تغییرت بدن به آدم فضایی که بیمار نشه پیر نشه خسته نشه مثل تراکتور کار کنه …. 

از زندگیت بریز بیرون 

میدونم سخته. ولی بهترین‌کار ه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود