2733
2734
عنوان

مامانایی که تجربه پوشک گرفتن دارن بیاین دارم رد میدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سه روز زوده  تا همین‌حد‌که‌از صبح‌فته‌خوبه‌‌    ‌ دیگه‌این‌باذ باید بیخیال فرشا بشی یه ماه طول میکشه کامل یاد بگیره یکم دیر اقدام کردی من همه بچهامو از 18ماه شروع کردم        خودت هواست بهش باشه  دیدی یجاخلوت کرده  زود ببرش دسشویی  زور دادن رو بهش یاد بده  درارشم  ببین چند ساعت یبار میکنه   همون ساعت ببر   خودش چند روزه ببینه  این طوری براش راحت تره دیگه شلوارشو کثیف نمیکنه

2740
شده گاهی جیش کنه رو فرش؟پی پی شو میگفت؟

اولش هرجورم باشه میریزه من دخترمو 20ماهگی گرفتم اصلا اذیت نکرد

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
پسر منم تا صبح خشکه از صبح خوب بود سرشب قاطی و لج کرد

دیگه پوشکش نکن ی مدتی تند تند ببرش دسشویی تاعادت کنه من حتی تو خوابم میبردمش دیگه خودش بیدارمیشد گریه میکرد میفهمیدم جیش داره

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
خیلی زود گرفتی پسرها تنبل هستند ۳ سالگی بهترین وقته اذیتش نکن.... شب ادراری میگیره ها

زود😳😳😳😳دیر شده بابا، پسر من دوسال و نیمه داره یاد میگیره

خدا جونم به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩🙏
2706