2752
2734

عکس العملتون چیه ؟

اوایل زندگی مامانم ی روفرشی آورد بعد تو بحث پاشد برش داشت گفت دعا خونده روش ... بحث س ک خوابید خودش دوباره پهن کرد .

تا بعد یکسال ونیم . همین چند روز پیش مامانم از شهرستان اومد و دوتا دونه فطیر آورد . بهش تا دوروز می‌آوردم گفتم نمی‌خورد.  خودم خوردم بدون اینکه بگه میدونستم ته ذهنش چیه . 

بعد دوروز دوباره بحث کرد و اینبار گفت فکر کردی چرا فطیر ک مادرت آورده نخوردم هربار مادرت میاد دعوا میکنیم . درصورتی ک مامانم اصلا تو این وادی ها نیست ی زن مُسن و سید هست . 

و همیشه مسبب بحثها شوهرم ه .تاپیک زدم درموردش تو همین صفحه اول .

بعد ک تموم شد بحث .

روز بعدش شوهرم گفت مامانم هربار چیزی میاره نمیخوریم با خنده گفت . منم گفتم تا حالا چیزی مادرت آوره ک من نخورم ؟؟ ب جز تخم مرغ محلی ک واقعا خوشم نمیاد بخورم از همون اول .

البته اینم بگم بچه ها من تا حالا تو رو شوهرم نزدم  ی دلیل ک نمیخورم همین دعاست چندین بار دیدم که شوهرم دعا همراش ۶ یا تو خونه گذاشته . یبار پرسیدم گفت هیچ برا برکت خونه س .

و اینکه مادرشوهرم همیشه تو حرفاش میگ اره برا فلان چیز قدیما رفتم پیش دعانویس... میدونید یجورایی حس میکنم خیلی تو اینجور چیزا غوطه ورن . 

هرچند مادرشوهرم آدم بدی نیست و اگ دعا هم بگیره بیشتر برا خوب شدن رابطمون و ترغیب ب بارداری ه .

ولی واقعا شوهرم آدم عصبی و کله شقی ه.

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

ببین کسی که خودشو خانوادش اهل دعاو جادو جنبلن فکر میکنن بقیم مثل خودشونن همسایه ماهم اینطورن!  تو هم با پوزخند بگو فکر کردی همه مثل خودت اهلشن؟! کسی مرض داره این هم پول بده به دعای چرت

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید