2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من خواستم استیل بگیرم رفتم مغازه پشیمون شدم شیشه ای گرفتم خیلی شیکه ارک اخوان۶ تومن گفت عمرا بشکن ...

تازه خریدین؟

من خودم گاز فردار تاکنو دارم . میخوام رومیزی بگیرم 

مامانم اینا میگن نگیر خوب نیس گاز رومیزی شعله ش کمه و فلان 

ولی خودم خیلی دوس دارم چون شیکه

مبارکتون باشه.

مرسی عزیزم

شمت شیشه ای دارین؟

پاک کردنش خیلی راحتتر از استیله

من ۴ سال استیل داشتم مدام درحال چدن شستن بودم،ولی شیشه ای چون صفحه ش بزرگ و چدنش کوچیک با یه دستمال تمیز میشه

تازه خریدین؟ من خودم گاز فردار تاکنو دارم . میخوام رومیزی بگیرم  مامانم اینا میگن نگیر خوب نی ...

اره هفته قبل

نصابی که اومد برام نصب کرد گفت چند ساله من اخوان تو خونم دارم عالیه

اخوان از۳ بود تا ۸،۹تومن

استیل البرز واسه‌ما عالیه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
مرسی عزیزم شمت شیشه ای دارین؟ پاک کردنش خیلی راحتتر از استیله من ۴ سال استیل داشتم مدام درحال چدن ...

نه من گازم فرداره اما قصد دارم خونم آماده شد و کابینت زدیم گاز صفحه ای بخرم.منم از چدن شستن و تمیز نشدن خسته ام

❤ 
تازه خریدین؟ من خودم گاز فردار تاکنو دارم . میخوام رومیزی بگیرم  مامانم اینا میگن نگیر خوب نی ...

شعله اش کم نیست ولی در کل من که فر خیلی دوست دارم.

اونوقت فر نخواهید داشت.

جواب اون سوالتونم ما استیل البرز ۶ سال پیش خریدیم