2733
2734

ببخشید طولانیه ولی لططططفا بخونین 

رشته تجربیم..اوایل میگفتم من عمرا پشت کنکور بمونم هررشته ای شد(احتمالا مدیریت یا گردشگری) میرم و در کنارش یه حرفه ای ک بهش علاقه دارمو یاد میگیرم و از اونجا درآمد دارم و خیلی هم خفن میشم و..

حالا چندروزه هی میگم نکنه کاری ک میخوام ازاد انجام بدم نتیجه نده؟نکنه بهتره یه رشته خوب هم داشته باشم در کنارش؟ و اینک چن روزه اون شخصیت خانم دکتر و عزت نفسشم داره بهم چشمک میزنه

(از بین رشته های تاپ..دندون پزشکی رو میتونم ی مقدار دوس داشته باشم اونم چون کلا به کارای دستی ظریف علاقه دارم😐 وگرنه کلا من خیلی دل نازکم و یه جوش رو صورت کسی هم نمیتونم بترکونم😐 و خون هم میبینم حالم بد میشه😐 ولی هی میگن عادت میکنی)

از یه طرفم فکر میکنم بمونم پشت و برم ریاضی برای مهندسی کامپیوتر(فکر میکنم علاقه داشته باشم)

[دلیل اینک امسال نمیشه هم نخوندنمه..هی خواستم بخونما هیچ تفریحی هم نداشتم با همه دوستام قطع رابطه کردم..ولی نخوندم😐]

من تا چهار دبیرستان  معدلم ۲۰ خالص بود

ولی کنکور درنیومدم  همون سال ک بعد از دبیرستان بودم   بدون هیچ کلاس و کتاب تستی  ۲۰ هزار شدم 

گفتم ی سال بمونم کلاس برم خوب میشم 

سال بعدش با ی سال درس خوندن از  ۷ صبح تا  ۶ عصر شدم ۴۰ هزار 

الانم لیسانسمو از  پیام نور گرفتم  حسابداری 

راضی نیستم چون  کرونا اومد و نتونستم  تو رشته ریاضی کاربردی بمونم واسم سخت بود دیگ تغییررشته دادم به حسابداری بازم خدارشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
داشتن مشاور ادمو مجبور می‌کنه درس بخونه

من بهش دروغ میگفتم :)))) حتی ی مشاور داشتم ازم درسا رو میپرسید یجوری میپیچوندمش یا از رو کتاب جواب میدادم

ازین یه سال فک کنم ۶ ماهشو مشاور داشتم

پس چرا درس نخوندی 

نمیدونم واااقعا نمیدونم انقد رفتم جلو اینه داد زدم هی گفتم اخه چرااا نمیخونی انقد گریه کردم انقد متحول شدم ک تغییر کنم..اصن نمیدونم چمه..سر همین قضیه هم انقد اعتماد ب نفسمو از دست دادم و شک کردم ک تو کارای دیگ موفق بشم

وای🥲🥲🥲 از رشته مهندسی کامپیوتر چیزی میدونین؟

اره ترمای اول ک ریاضی بودم  بعضی درسا مشترک بودن با اونا 

سخته  بنظرم چون همه درسارو هم داره ریاضی فیزیک برنامه نویسی 

ولی خب دانشگاه هم شرطه پیام نور سختگیره

نمیدونم واااقعا نمیدونم انقد رفتم جلو اینه داد زدم هی گفتم اخه چرااا نمیخونی انقد گریه کردم انقد متح ...

نمی‌دونم چرا وقتی شرایط فراهمع درس نمیخونیم اما اونی ک هیچ شرایطی نداره و حتی جا برای درس خوندن ندارن موفق میشه ..می‌دونی چیه اون آدما شرایط سخته واسشون و میخان از اون شرایط نجات پیدا کنن ..اما کسی ک همه چی داره متاسفانه انگار سربه هواست واسش مهم نیست 

2706