2737
2739

تقریبی بگواگه مدرکت روفعلانداری

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من معدل یازدهم رو زدن 

یکی بگه این یعنی چی؟ یعنی معدلی که باهاش انتخاب رشته میکنم هم همینه؟

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2728
کجا زدن ؟ 

تو کارت ورود به جلسه

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
2738
یعنی بعدا میشه تغییر داد؟

بعد اعلام نتایج؟

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
اره

نه نمیشه

یعنی بعدا میشه تغییر داد؟

نه ویرایشش الانه منم اشتباه گفته بودم الان درستش کردم 

نوشته اگه مغایرت داشته باشه با اصل نمره رتبه ت لغو میشه یه همچین چیزی

√Army√...   آسمون امنم E•••
تازه فارغ تحصیل شدی دیگه فک کنم تو اعلام نتیجه کد سوابق تحصیلیت میزنن 

خب یعنی اون معدلی که باهاش انتخاب رشته میکنن الان کدومه؟ همینه یا حتما باید نهایی دوازدهم باشه؟

خب یعنی اون معدلی که باهاش انتخاب رشته میکنن الان کدومه؟ همینه یا حتما باید نهایی دوازدهم باشه؟

نه دیگه مال دوازدهمه که بعدش وارد می کنن چون فارغ التحصیل این سال هستین 

√Army√...   آسمون امنم E•••
2706