2733
2734

بازوهام و کمرم پر شده از جوش با دوستام می‌خوام برم استخر ولی اصلا روم نمیشه با این وضع مایو بپوشم اگه دارویی چیزی می‌شناسین که زود خوب کنه بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جوش ی چیزیه ک همه دارن تو باید ب خودت افتخار کنی ن از خودت خجالت بکشی 

مایو پوشیده بپوش کمرتو بپوشونه زیاد شیرینی و غذاهای فسفودی مصرف نکن

تو تاپیک اخرم قصه زندگیمو نوشتم💙 .                بدکلی سختی و دردبه خواسته و آرامشم رسیدم💖  خداروشکر💚💚برای تک تکتون اشک شوق وخنده ته دل رو آرزو میکنم لحظه ای که خداوند خواسته محالت را براورده میکند💚اما بازم محتاج دعاهای قشنگ شمام💜 عاشق همسرو پسرکوچولومونم روهام مادر❤   امیدوارم زندگی همه به شیرینی عسل بشه💛  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2740

وا. عزیزم؟ یه جوش ساده؟ بیخیال بابا

اما اگه میخای کامل راحت باشی مایو استین کوتاه بپوش که بازوها و کمرتو بپوشونه. 

به خاطر چهارتا جوش ساده خودتو از این لذتا محروم نکن خوشگلم . خوش بگذره بهت 😍😍😍😍

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
وا. عزیزم؟ یه جوش ساده؟ بیخیال بابا اما اگه میخای کامل راحت باشی مایو استین کوتاه بپوش که بازوها و ...

آدم روزی چارتا مثه تو ببینه حالش خوب میشه..تایپک من نیس و اتفاقی کامنتتو دیدم و واقعا بابت این حجم از مهربونی  ازت تشکر میکنم..قدر خودت رو بدون❤️زیبا

(کاربری دست سە نفر)از ربط دادن تایپکها جدا خودداری فرمایید❤️     (حاجتم خیلی بزرگه ❤️)میشه واسه رسیدن به عشقم صلوات بفرستید (هفت ساله عاشقشم)🖤
آدم روزی چارتا مثه تو ببینه حالش خوب میشه..تایپک من نیس و اتفاقی کامنتتو دیدم و واقعا بابت این حجم ا ...

عزیز دلم 🥺🥺🥺 با حرفات روزمو ساختی🌹 

امیدوارم این حجم بالای انرژی مثبتی که تو پیامت جاری بود و بهم منتقل کردی صد برابرش به خودت برگرده ❤️❤️❤️❤️

سلامت و موفق و خوشبخت باشی خوشگلم ❤️🌹

من هرچی مایو دیدم کلا لختی بود استین کوتاه ندیدم😭

مطمنم که هست فقط باید سرچ بیشتری کنید عزیزم

تو گوگل هم سرچ کن انواعش موجوده

2706