2752
2734
هنوز اولشه عزیزم ایشالله که بددهن نباشهه ولی همشون همینن بدتر از اینا هم میگن این که چیزی نیست

میدونه من حساسم. همینم بذام غیرقابل تحمله

بدترازینش قفله واسش

حتی توبدتربن شرایط زندگیشم ب هیشکی فحش نمیده

اسی شوهر من ب حدی رو پنجره حساسه ک خدا میدونه شیشه هامون برچسب مات کن داره پرده هم زدم بازم میگه پرد ...

دقیییقا ، وای پنجره ما بالاش معمولیه مات کننده نداره بمن میگه پرده بکش مبادا میری تو آشپزخونه خونه روبرویی بره رو پشت بوم خونش ببینتت😂😂😂

دخترم تمام زندگیم🤗 میشه ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کنی؟🥲ممنونم دوست خوبم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من بود قیامت میکرد. چیزی نگفته بهت 

اخه درحدچن  ثانیه بود و واقعاحواسمم نبود.کارگره هم روش ب این سمت نبود. تازه شایدنور بخوره توشیشه وازونجاپیدانباشه کلا

2731
اشکال نداره گلم. همسرت نباید این حرفو میزد ولی حالا تو هم به دل نگیر دیگه بروش نیار که احترام بینتون ...

اتفاقامیخوام قهر شم ی مدت. کلا فهرام کوتاه مدته وفوری خندم میگیره ازدلم درمیاد. نمیخوام فک کنه این بارهم روش قبلی جواب میده

تاچن ساعت حرف نمیزنه وقتی فهرم. بعدمیادآشتی، فوری آشتی میکنم. این بارنمیخوام

دقیییقا ، وای پنجره ما بالاش معمولیه مات کننده نداره بمن میگه پرده بکش مبادا میری تو آشپزخونه و از خ ...

برچسب بزن خیلی بهتره خونه ما مجتمع هست طبقه آخر و چهارمیم بلوک های روبرویمون با اینکه عرض کوچه خیلی زیاده اما من بعضی وقتا ک واسه پرنده ها غذا میریزم تو واحدهای روبرو ک شیشه هاشون شفافه و  زیر پرده یا برچسب ندارن حتی فیلمی ک از تی وی میبینن رو هم میبینم 🤣🤣🤣 کلا همه چیشون پیداس مردا هم تقصیر ندارن ک میگن پرده بکشین و...

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
اسی شوهر من ب حدی رو پنجره حساسه ک خدا میدونه شیشه هامون برچسب مات کن داره پرده هم زدم بازم میگه پرد ...

آخه منم ی پرده زدم. ولی کوچیکه. فعلادوسه روزه اینجوری شده. وفت نکردم پرده بزنم اصن

بالاخره اون مرده غیرتی شده دیگه تو هم ببخش. نمیگم کار درستی کرده ولی کارش قابل بخششه

اگ خیلی منت کشی کرد ودلمو ب رحم آورد بعدش میبخشمس خب😓فعلا ک داره چایی میل میکنه