2733
2734
عنوان

خانما وقتایی که با عاقاییتون خونه هستین چه کارهایی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با هم از محل کار میریم خونه سر راه چیزی میخوریم خریداری خونه رو انجام میدیم میریم خونه با پسرمون مشغولیم اهر شب فیلم میبینیم آخر هفته ها هم میریم بیرون 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
نماز می‌خونیم😅

نمیری تو😂😂😂😂

نه آخه منظورم بود چقدر وقت میذارید باهم و چکارهایی انجام میدید مثلا منو شوهرم بازی psمیزنیم یا خوراکی های مختلف میگیریم فیلم میبینیم

از دردهات برا هیچکس نگو   این روزا  همه    با  نمک  شدن  
2738
نمیری تو😂😂😂😂 نه آخه منظورم بود چقدر وقت میذارید باهم و چکارهایی انجام میدید مثلا منو شوهرم بازی ...

والا شوهر ندارم تو دعا کن شوهر خوب و کسی که دوسش دارم گیرم بیاد قول میدم اوقات فراقت باهم نماز بخونیم😁😅

..
میشینم و میگم چای بیار 😅 میوه خوردی واسه منم بیار 😁 داری آب میخوری ی لیوانم واسه من بیار 😆

تو دیگه کی هستی😂😂😂😂

از دردهات برا هیچکس نگو   این روزا  همه    با  نمک  شدن  
فکر کن یه روز جمعه پیش همید فقط اون؟از صبح تا شب

شوخی کردم وقتهایی که تنهایی م خونه شوهرم دست به کار میشه غذای خوشمزه درست می‌کنه کباب سیخی...منم خونه رو مرتب میکنم آهنگ میزارم خوش میگذره