2737
2739
عنوان

دوسش دارم چطور جدا بشم

833 بازدید | 47 پست

بچه ها نابودم .دارم از درون تموم میشم تو زندگیم گره افتاده هر دری میزنم درست نمیشه دعا گرفتم اندازه مو سرم طلسم ،ولی اثر نمیکنه چیکار کنم دارم دیوانه میشم وقتی ندارم یه زن آمده تو زندگیم داره زندگیم تموم میشه چطور این حذفش کنم بره نمیشه شوهرم میگه نمیتونم سخته نه می‌تونه من ترک کنه نه اون بگین چطور با دعا این زن دلسرد کنم بره هر راهی بگین رفتم نشده باید پنهانی کاری کنم اونم دعاست که هرجا میرم نمیشه

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 

ما شا الله بهش 😒😒😒

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

تنها راهش جداییه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آخه مردا چه تحفه ای هستن که اينقدر خودتو زجر میدی، افتادی دنبال دعا، اونم از نوع خیانتکار شون 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

یا خدا این چ عذابی هست ب خودت میدی علناً میگه نمیتونه خیانت نکنه دنبال دعایی؟

یه دعا برای خودت بگیر مهرش از دل خودت بره🥴😑😑😑

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2738
یا خدا این چ عذابی هست ب خودت میدی علناً میگه نمیتونه خیانت نکنه دنبال دعایی؟ یه دعا برای خودت بگیر ...

با چند تا بچه 

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 
ماه بانو جان...جان بانو جان😄شوهرت خودش نميخاااااااد بفهم😘

یعنی من کم بیارم برم کنار نه مگه میشه حق بچه هام ضایع کنم باید اون زن بره کنار

یعنی چی شوهرت نمیتونه، مگه تو زنش نیستی چجوری راحت میاد میگه نمیتونم اون زن رو تهدید کن با دعا هیچی ...

هرکاری بگی کردم  زن نمیره 

2706