2737
2734
عنوان

خانومای چادری بیاین لطفا

142 بازدید | 10 پست

بگین دلیلتون برای چادری بودن چیه ؟چرا چادر رو انتخاب کردین 

من خودم چادری ام ...

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی😘😭اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم دنیا به خسران عقبا نیرزد 😑 به دوری ز اولاد زهرا(س)نیرزد  😢 دنبال دعوا میگردی بروتایپیک بغلی😒😎   عاشق فسنجون جون هستم 😎😅😍                                                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هر کسی دلیل  و اعتقادات خودشو داره

خب میخوام بدونم...

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی😘😭اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم دنیا به خسران عقبا نیرزد 😑 به دوری ز اولاد زهرا(س)نیرزد  😢 دنبال دعوا میگردی بروتایپیک بغلی😒😎   عاشق فسنجون جون هستم 😎😅😍                                                                        
2738

من گاهی اوقات مانتویی هم هستم اما مانتوی بلند و پوشیده. دلیلش اینه معذبم وقتی مانتویی هستم.نگاه دیگران اذیتم میکنه بخام بد حجاب باشم یا تو دید باشم. آخه هرچقدر هم مانتو پوشیده باشه متل چادر نمیشه 

مبینام... 25 سال. 

وقتی چادر سرم احساس بهتری دارم دوروز چادرم تو ماشین شوهرم جامونده بود 

مانتویی میرفتم بیرون حس خوبی نداشتم

البته چادر فقط وقتی خودم میرم تنهایی بیرون سرم میکنم وقتی با شوهرم هستم میزارم کنار 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

باهاش احساس امنیت میکنم ... ضمن اینکه برا رعایت حدودی که خدا تعیین کرده، توو زمانای سخت(مثه تابستون) هم از خودم جداش نمیکنم و راضیم به رضای خدا🥰

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »