2733
2734

چیمیشه آدم پول و جوونی همه چیش رو برای یه موجود دیگه میزاره؟ 

اصلا چیمیشه که بهچه دار شدن فک میکنید

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

حس بقا نسل

.مودبانه نظر میدم کسی هم‌بی ادبی کنه یا ببینم جواب بقیه رو بد میده بهش میگم چقدر مودبه و میرم دیگه جواباشو‌از اعلاناتم پاک میکنم خودتو‌خسته نکن دوست مودب جواب بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی ندار 

بقای انسان ب این شکل دیگ

اگ اپم بخاد اینجور فک کنع یا میکرد ک ما اصن وجود نداشتیم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

بیشتر واسه حرف بقیه و فشار شدید مادر ....

خودم چون تو این تهران احساس تنهایی  میکرم دلم بچه میخواست 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2740

من که دیگه از تنهایی و‌سکوت خ‌ونه م خسته شده بودم.

۶ سال نخواستم‌. تمایلی نداشتم به بچه.‌ همیشه هم میگفتم خدایا این مهر مادری و نیاز رو تو درون من بذار.

بعد در طی یکی دو ماه اقدام، اونم با درونی پر از نیاز و منتظر وجودش، باردار شدم

حس بقا نسل

آخه حس بقا؟ 

با زایمان هیکلت بهم میریزه

شب نخوابی داری 

کل زندگیش باید مراقبش باشی

همه اینا هیچه فقط احساس بقا؟ 

من که دیگه از تنهایی و‌سکوت خ‌ونه م خسته شده بودم. ۶ سال نخواستم‌. تمایلی نداشتم به بچه.‌ همیشه هم ...

تنهایی دل خوبیع

خب ببین خیلی حس قشنگیه ک یکی از وجود خودته از خونه خودته ازش مراقبت میکنی بزرگش میکنی ب ی جا میرسونیش خیلی حس قشنگیه ولی اگ من برگردم ب عقب 

هیچوقت زود بچه دار نمیشم و از جوونیم لذت میبرم 

و مهم تر از همه اینا ب نظر من گناهه تو این کشور بچه ب دنیا آورد واقعا گناهه من اگ عقل الانمو قبلا داشتم هیچوقت این کارو نمیکردم چون معلوم نیس چ آینده ای در انتظار این بچه هاس 

آخه حس بقا؟  با زایمان هیکلت بهم میریزه شب نخوابی داری  کل زندگیش باید مراقبش باشی همه ...

شنیدم و خوندم.مهمترینش اینه یه حس ذاتی بقا نسل

.مودبانه نظر میدم کسی هم‌بی ادبی کنه یا ببینم جواب بقیه رو بد میده بهش میگم چقدر مودبه و میرم دیگه جواباشو‌از اعلاناتم پاک میکنم خودتو‌خسته نکن دوست مودب جواب بدی