2297
2330

آقااا😂😂من غش😂😂 همین الان مامان و داداشم داشتن دعوا میکردن چون داداشم ماشینشو برا چند ساعت داده دست دوستش و مامانم حکم طوفان داد که چرا ماشینتو میدی دست دوستت😂 

خداییش چرا خودحاکم پنداری میکنن خانواده جای احترام داره ولی فکر کنم گاهی اوقات یادشون میره رو زمین دارن زندگی میکنن و خدا فقط یدونست😂

با یک جمله خانواده ایرانی رو توصیف کن یکم بخندیم دورهمی😂👌خودم شروع کنم:نمیگن بچش بی صاحبه؟ما بزرگترتیم مصلحتتو میخوایم😂

تو دختری...

فرق گذاشتن بین دختر و پسر 

پسر دوستی 

مذهبی بودن 

نام کاربری فانه/ اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند چون دغدغه مردم این شهر حجاب است تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

چشات کور نشد انقدر سرت تو گوشیه😬

من به خواب کربلا هم راضیم !!                   یا حسین مددی                         یعنی اگه ازدواج کنیم دیگه وقتی مهمون میادنمیتونیم بریم تو اتاقمون قایم بشیم؟                    مادر بزرگـم همیـشه میـگفت: ننـه آدم اول بایـد خودش گرون بـاشـه بـعد خونـه و ماشـینش!!                  گیرم عـذرخواهـی کردی بـخاطر حرفـی کـه زدی☻‌‌‌ بـا ذاتـی که آشـکار کردی چـه مـی کنـی⚘                             مـن نمیـخام زنـده بـمونم میــخام زنـدگـی کنــم✎               آبـــی تـر از آنـم کــه بـی رنــگ بـمیرم❥

ولت کردیم اینجوری شدی 

برو درسسسس بخون.

آنقدر سرت رو تو اون لامصب نکن.

مگه تو اون گوشیت چیه که داری میخندی 

شالت رو بکش جلو 

خیلی کله شق و لجبازی 

به خانواده پدریت رفتی 

راستی مامان یاد داد بهم گاهی گانگسترام گریه میکنن                                                       کاربری دوم                                                 کاربر خانم هستم                                         اوتاکو هستم با افتخار                                  تموم شد برو امضا بعدی