2733
2734
عنوان

چرا انقد مشاوره بیخود میدین؟

97 بازدید | 12 پست

طرف تو عمرش با پسرا دعوا نکرده 

بعد یکی سوال کرده اگه مردی بهمون سیلی بزنه چیکار کنیم

اونم وحشیانه جواب میده که میزنم لهش میکنم غلط میکنه من مظلوم نیستم نگاش کنم

میگم این روش درست نیست زنا از لحاظ فیزیکی ضعیف تر از مردان مگه اینکه رزمی کار باشن 

من دوران بچگیم با پسرا بزرگ شدم میدونم تو دعوا هر چی تو بزنی اون بد تر میزنه 

حالا معلوم شده طرف بوکس کار میکنه و جوابش به من

من سکوت میکنم فقط واقعا متاسفم

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

خب راست میگه اینجا کسی مشاوره نمی‌ده ، فقط نظر شخصیشونو میگن و میرن از کجا می‌خوان بدونن طرف چکارست زندگیش چطوریه و چی به سرش اومده که مشاوره دقیق بدن 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
خب راست میگه اینجا کسی مشاوره نمی‌ده ، فقط نظر شخصیشونو میگن و میرن از کجا می‌خوان بدونن طرف چکارست ...

آدم جو گیر زیاده 

با نظرات من و شما دچار اشتباه میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجا رو جدی نگیرید

معلوم نیست پشت کاربری ها کیا نشستن

و اینکه مملکت قانون داره چند روز پیش تو تاکسی نشسته‌ بودم راننده وکیل بود داشت با گوشی حرف میزد میگفت یه نفر به یه زنه یه سیلی زده دادگاه براش ۵ میلیون دیه بریده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اینجا رو جدی نگیرید معلوم نیست پشت کاربری ها کیا نشستن و اینکه مملکت قانون داره چند روز پیش تو تاک ...

تازه خانومه به من میگه تو برو شکایت کن من میزنم لهش میکنم

انگار باغ وحشه

تازه خانومه به من میگه تو برو شکایت کن من میزنم لهش میکنم انگار باغ وحشه

بذار یه چیزی بهت بگم

کسی که سیگار میکشه هیچوقت نمیاد از سیگارش بگه چون براش عادی شده

کسی که پولداره هیچوقت نمیاد از پولش بگه چون براش عادی شده

اگه کسی اصرار به یه آپشنی تو خودش کرد اینو بدون که فانتزیشه وگرنه دلیلی نداره که هی اصرار کنه که من اینم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
اینجا رو جدی نگیرید معلوم نیست پشت کاربری ها کیا نشستن و اینکه مملکت قانون داره چند روز پیش تو تاک ...

آره شمارم یادمونه از متجاوزا دفاع کردی 

تاپیکمم ب فنا دادی دویدی تو سوراخ موش😂

حق گوی اعظم😎
2738
بذار یه چیزی بهت بگم کسی که سیگار میکشه هیچوقت نمیاد از سیگارش بگه چون براش عادی شده کسی که پولدار ...

دقیقا عقده هاشونو تو فضای مجازی خالی میکنن

آره شمارم یادمونه از متجاوزا دفاع کردی  تاپیکمم ب فنا دادی دویدی تو سوراخ موش😂

سوراخ موش چیه درست صحبت کنید

من کی از متجاوزا دفاع کردم دقیقاً؟

فقط مدلم اینه که وقتی کسی منو ریپ میزنه که نه حرفامو فهمیده و نه باهام هم عقیده هست جواب نمیدم همین

نخونده پاک میکنم

آره یادمه همه هم ازت دفاع کردن نبودیییییی ببینی☺️

تعجبی هم نداره

منم نسبت به کسایی که مغزشون زنگ زده بی تفاوت هستم و خیلی راحت لینک میدم مسئول تعطیلش میکنه

موفق باشید