2733
2739

کتلت.

کوکو

فلافل. راحت درست میشه

کیک خونگی

پنکک

دیگه میوه ووچایی هم ک پای ثابته

تخمه و ما برای بچه پفیلا هم میبریم تخمه سخته خوردنش

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداداشم کیک درست می‌کنه میاره  یچی دیگه بگو  گفتم سالاد میارم گفتن نه یچی دیگه بیار 🥲

قطعا منطورش این بوده شما یه غذا بیارید ساندویچی 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2728
منم ببل عاشق پیک نیک ام خو 🥺🤍

ما دیروز رفتیم‌تا  بساط پهن کردیم بارووون بارید سیل اومد🤭 گفتم ک غصه نخوری ما هم نشد بریم 

ما دیروز رفتیم‌تا  بساط پهن کردیم بارووون بارید سیل اومد🤭 گفتم ک غصه نخوری ما هم نشد بریم  ...

😂ای جانم 

من بعد ۱۳ دیگه نه زیاد بیرون رفتم نه طبیعت گردی☹️

مـی آیـد هـر آنـچـه،کـه بـایـد بـیـایـد🤍🫧

با نون تست میتونی ساندویچ درست کنی ببری

مثلا ساندویچ کره بادوم زمینی و موز و دارچین

ماست ایسلندی با هر میوه ای ک داری

توت فرنگی و خامه شکلاتی

موز و گردو با پنیر

پنیرخامه ای با کنجد و خیار

یا هرچیزی ک دوس داشتی 

کیک خونگی 

پنکیک

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2738
😂ای جانم  من بعد ۱۳ دیگه نه زیاد بیرون رفتم نه طبیعت گردی☹️

ابشالا میری  حالا تابستون وقت بسیاره