2733
2739

ویرانگر در خدمت گذاری حاضر است، خواستگاری تجاری، دوبونگ سون زن قوی، 

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویرانگر در خدمت گذاری حاضر است، خواستگاری تجاری، دوبونگ سون زن قوی، 

مثل دوبونگ سون 

اون دوتای دیگه قشنگن؟ 

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
2731
مثل دوبونگ سون  اون دوتای دیگه قشنگن؟

ویرانگر عالیع، خواستگاری تجاری قشنگه خوبن جفتشون

خب خب امضا قبلی رو پاک کردم چون حال دیدنشو نداشتم ولی بگم که دیگه اگر خودمو بکشم هم گریم نمیاد، بعضی وقتا خیلی اذیت میشم سر همین ولی خوبه، راضیم.اینایی که ببینم دارن به بچه های همسن من میگن نه برو ازدواج کن برو شوهر کن هیچی نمیشی با درس و کار، اصن دخترو چه به کار و اینا..... هیچی دیگه آی ویل ...... دِم🥲
2738
سقوط روی تو 

اینم عالیه

یکی دیگم هست درباره زمان اینم خیلی غمگین وای هپی اندینگ

زیبای حقیقی / خواستگاری تجاری / آقای ملکه 

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !