2733
2739
عنوان

خانم معلمهای عزیز کمک

253 بازدید | 20 پست

سلام خانما 

فردا برا مصاحبه دبستان غیر انتفاعی میخوام برم 

بنظرتون چیا میپرسن؟  چی جواب بدم که قبولم کنن 

شرایط کار چجوریه منظورم حقوق پایه و بیمه است 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یادمه سال ۸۸ رفتم مصاحبه هدف از معلم شدن ،نوع برخورد با بچه ها ،یادمه گفت روش تدریس اعداد برای کلاس اول بعدهم گفتن فلان روز بیا یه موضوع از کتاب درسی اول و برامون تدریس کن ولی بگم حقوقش پایینه و بیمه هم کامل نمیکنن که ۳۰ روز باشه اما اگه علاقه داری خوبه من چون عاشق معلمی بودم رفتم 

کاربر قدیمی هستم ولی نمیدونم چرا رمزارو هی یادم میره مجبورم کاربری جدید بزنم 😬🤔😬خداروشکر بعد ۱۴سال به آرزوم رسیدم
من یادمه سال ۸۸ رفتم مصاحبه هدف از معلم شدن ،نوع برخورد با بچه ها ،یادمه گفت روش تدریس اعداد برای کل ...

وای شما چطوری تحمل میکنی این شغلو ادم سنش ک بالاتر میره میل ب ارامش داره فک کن هرروز هروز بلن شی بری با ی مشت بچه با سطح یادگیری مختلف کله بزنی من مادرم معلم بود هررروقت ک میامد تا عصرش سردردداش بعدش درگیر نمره و تغییرات کتاب و سر وکله زدن با مدیر و مادرا .اصلا بما نمیرسید حقوقشم پایین 

من یادمه سال ۸۸ رفتم مصاحبه هدف از معلم شدن ،نوع برخورد با بچه ها ،یادمه گفت روش تدریس اعداد برای کل ...

من اصلا نمیتونم تو شغلی باشم ک این حجم از درگیری وجود داشته باشه پرستاریم همینه 

2738
وای شما چطوری تحمل میکنی این شغلو ادم سنش ک بالاتر میره میل ب ارامش داره فک کن هرروز هروز بلن شی بری ...

برا همین میگم باید علاقه داشته باشی ولی من لذت می برم از بودن با بچه ها خستگی داره ولی خب خوبه 

کاربر قدیمی هستم ولی نمیدونم چرا رمزارو هی یادم میره مجبورم کاربری جدید بزنم 😬🤔😬خداروشکر بعد ۱۴سال به آرزوم رسیدم
2706