2737
2739

میشه برا حل شدن مشکل خونوادم صلوات یا حمد و توحید بخونین؟ هیچ کدوم خواب نداریم خیلی سخته. بخاطر پدرمادر پیرم دعاکنین مشکل حل بشه و زن داداشم سر عقل بیاد...

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما میخونم چیشده زن داداشت 

چی بگم خواهر... یهو از این رو به اون رو شده، ۱هفته مونده به عروسیشون اصلا انگار دیوونه شده نمیشه گفت بگمم باورتون نمیشه. قهرکرده رفته یکی از اتاقای بابام اینا بیرون نمیاد، چندروز پیش رفته سرویس طلاشودخریده الان میگه ببرین عوض کنین خوشم نمیاد ازش، عوض کنن کلی ضرره

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731
هر سه تا رو خوندم برو اینجا. همه امتحان شده و عالیه https://www.ninisite.com/discussion/topic/74953 ...

ممنون گلم

چی بگم خواهر... یهو از این رو به اون رو شده، ۱هفته مونده به عروسیشون اصلا انگار دیوونه شده نمیشه گفت ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد انشاءالله به راه خیر بیاد 

آروم نشد هم ببرید عوض کنید مشکل بدی پیش نیاد

اللهم صل علی محمد و آل محمد انشاءالله به راه خیر بیاد  آروم نشد هم ببرید عوض کنید مشکل بدی پیش ...

ممنون عزیزم، عوض نکردیم دوباره یه سرویس دیگه خریدن براش، اون یکی موند خونه.چون فروختنش ضرر بود فقط