2737
2734
عنوان

طلاق با وجود بچه ۵ساله

1278 بازدید | 58 پست

بنظرتون طلاق و دوری از مادر یا پدر روش چه اثراتی میتونه داشته باشه؟

البته بگم پدر و مادری که یک ساعت با هم خوبن دو روز دعوا دارن.

خیلی سخته طلاق.و وجود بچه سخت ترشم میکنه.

به این فکر میکنم روزای که بچم پیش باباش باشه و من نبینمش شبا کنارم نخوابه دیوانه میشم..

چیکار کنم با این حس وابستگی زیاد🥲

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته بچه پنج ساله کاملا به پدر و مادر و محیط زندگی وابستگی پیدا کرده و از طرف دیگه اونقدر سنش زیاد نیست که بشه باهاش منطقی صحبت کرد و قانعش کرد

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

یکم روی رابطه کار کنید 

وقتی هنوز روزها یا ساعت های خوب دارید پس رابطه شما هنوز جای کارکردن داره

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740

من دلم جدایی میخاد ینی حاظرم شوهرم بزاره بره ..

ولی نمیشه ...

پسرمم۱۲سالشه ...بزرگه ..ولی بازم از فکرش دیونه میشم

میگم بزرگتر بشه بهتره الان نه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

میشه قبل طلاق به راه حل های دیگه هم فکر کنی؟کوچولو گناه داره و در سن وابستگی به تعلقات خاطرش هست و خیلی اسیب میبینه

می شه برای آرزوی پسر کوچولوم دعا کنید،منتظر خواهر یا برادر هست و من مادرش ناتوان و شرمنده در براورده کردن این آرزو  

بجای طلاق روابطتونو درست کنین

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil