2737
2734
عنوان

انگیزه و نیرو برای لاغری

1892 بازدید | 17 پست

دیگه تحمل ندارمممممممم

خیلی باد کردم.

به خدا خیلی پر خوری نمی کنم

اما خیلی وحشتناک روند چاقی سریع شده

اصلا حس و حال برای ورزش و رژیم ندارم

همش خسته ام

تا میام ورزش کنم یه چیزیم میشه

تو این یک ماه آلرژی پوستی گرفتم.... پاهام خیلی می سوخت..... الانم سرما خوردم وسط تابستون

همش دلم میخواد بخوابم

خیلی اعصابم خورده

از چاقی

خودم

همسرم

و دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم

خدایا بامید تو🧡🧡یکی از کله نارنجی های فیت شو🧡🧡 هیچکس از کم خوردن نمرده😬😅منم میتونم کم بخورم 🥴ورزشم که حتما دارم🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀ قدمم. ۱۶۵با وزن ۹۲۱۰۰ شروع کردم 😬.۲ تیر ماه ۱۴۰۱  .هدف اول  ۹۰ قبلا کاهش داشتم🥈بازم میتونم🏆 
2731
2738
۸۰ ۱۵۱ سانت رسما توپ گردالی

خوب سخته ولی راه کار داره خودتو نکش تو ورزش یک ماهه ۵ کیلو لاغر میشی فقط پیاده روی کن روزانه ۹ تا ۱۰  به همین سادگی اب زیاد بخور 

I think Iran is a good place
من تو یکماه ۵ تا کم کردم انقدررر حس خوبیه  اراده کن میتونی

من خیلی رو خودم کار میکنم. میخوام با پیاده روی و ورزش و رقص کم کنم ولی تا میام ورزش را جدی شروع کنم دوباره یه اتفاقی می افته. اگه باشگاه برم حداقل اضافه وزنم استپ میشه اما فعلا نمی تونم. سخت برام شهریه بدم. ولی انگار باید جور کنم ......

خوب سخته ولی راه کار داره خودتو نکش تو ورزش یک ماهه ۵ کیلو لاغر میشی فقط پیاده روی کن روزانه ۹ تا ۱۰ ...

ووای خواهر‌ ....

من بدنم خیلی مقاومه پارسال این موقع ها با بدن سازی و کلی ورزش سخت و باشگاه ماهی یک کیلو یادنامه کلیو کم می کردم. ولی الان پول باشگاه ندارم بدم

حداقل اون موقع دیگه اضاف نمی کردم.

اندازه غذایی ک میخوری رو تغییر بده شاید استپ وزنی کردی. 

فقط بهم داه کار بدید چطوری نون را کم کنم. چون تقربیا غیر از نون چیز دیگه یی نمی خورم.در هفته فقط سه روز غذای پختی می خورم. باقیش نون و پنیر و و نون وماست میوه و سبزی جات میخوریم اما چرا این قدررررر چاقیمممم

فقط بهم داه کار بدید چطوری نون را کم کنم. چون تقربیا غیر از نون چیز دیگه یی نمی خورم.در هفته فقط سه ...

نون خودش باعث چاقیه.از نون رژیمی ام میتونی استفاده کنی . 

و منی ک بخاطر رژیم فقد صبونه یه کف دست نون میخورم😑🤢

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳
نون خودش باعث چاقیه.از نون رژیمی ام میتونی استفاده کنی .  و منی ک بخاطر رژیم فقد صبونه یه کف د ...

من خیلی شکمو هستم🤯😭😭😭😭😭

چکار کنممممم

یه کتاب خوب خوندم نوشته رود قابلمه را فراموش کن. عاشق حرفاش شدم اما دریغ از عمل...... آخه وحشتناک شکمو ام.

دخترعموم داره میشه عین خودم... فقط به غذا فکر میکنه

2706