2737
2739
عنوان

کسی هست کمکم کنه?

10 بازدید | 14 پست
سلام دوستان من الان تو هفته 11بارداریم ... تهوع و سرگیجه دارم شدید, بیخوابی هم که دو روزه بهش اضافه شده, میشه کمکم کنین ? بخدا خیلی سختمه? تهوع که دیگه امونمو بریده. .. صبح تا شب هر چی میخورم همون حظه گلاب بروتون بببببلللللهههههه, چیکار کنم?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب٦بخور و زد تهوع البته چارش فقط تحمل مادر شدن سختی زیاد داره من که به خاطر بیخوابی و بی خوراک شدن پرخاشگر شده بودم
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2731
کیک و کلوچه زنجبیلی کلن زنجبیل واسه حالت تهوع خوبه قرص ب6 هم خوبه
مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
2740
ناشتا با نون تست که نرم نیست شروع کن
برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
منم خیلی حالم بد بود شب یه موز میذاشتم‌بالا سرم تا صبح میخوردمش وقتی بیدار میشدم حالم بهتر بود. واسه من الان که هفته سیزدهم خیلی خوب شده همه علایم تهوع از بین رفت. اوایل در یخچالو که باز میکردم فک میکردم در سطل آشغاله. همه چی بو میداد ولی خوب شد به‌ مرور نگران‌نباش
2706