2733
2739
سلام دوست جونیا.ماهشت ماهه درحال اقدامیم اماباردارنمیشدم الان ی ماهه همسرم میگفت بی میل جنسی ام یعنی ببخشیداصلاآلتش سفت نمیشه ک بخوایم نزدیکی کتنیم شایدیباردرهفته درصورتیکه قبلااصلااینجوری نبوددیروزرفت دکتر .دکترگفت عفونت پروستات گرفتیو داروداد اینا آزیترومایسین 250 افلوکساسین 300 تادالافیل 20 آمپول آمیکاسین میخواستم بپرسم ازتون ایامیشه نزدیکی کنیم یانه بامصرف این داروهایانه واینکه احتمال بارداری باایناوجودداره ؟من نمیگیرم ازعفونتش یانه؟ شرمنده ک اینقدپرسدم ممنون میشم جواب بدید باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم دوستان کسی نیست کمک کنه بگه خوب میشه یانه بعدش یعنی بارداری اتفااق میوفته خیلی نگرانم

با اینک خیلی وقته از این پست میگذره ولی من میخوام جوابتو بدم اولا چرا از خود دکتر نپرسیدی این چیزارو اومدی اینجا میپرسی؟؟خخ بعد هم چرا نمیشه با کاندوم رابطه میشه داشته باشین سوم همسرت تو هوا ک عفونت نگرفته ازشک نکن ک از شریک جنسیش عفونت گرفته یعنی طرفش الوده بوده ک خودشم الوده شده اگر همسرت بجز شما با کسی دیگ ای رابطه داشته از اون طرف گرفته اگر نه از خود شما گرفته شما منبع الوده هسی پس بهتره خودتو درمان کنی عزیز 

2731