2733
2734
عنوان

گام به گام تا لاغری

587 بازدید | 22 پست
سلام دیروز داشتم برنامه دکتر آز رو از شبکه ف.و میدیدم که یه روش جالب برا لاغری گفت و اون پیاده روی به روش گام شماری بود روزی 10000 گام همچین برنامه ای رو میتونید تو گوشیاتون نصب کنید و موقع پیاده روی دستتون بگیرید و اون خودش تعداد گام هاتون رو میشمره به نظرم کار ساده و در عین حال خیلی خوبیه خواستم ببینم کسی پایه هست تا با هم شروع کنیم؟ البته در کنارشم رعایت خوردن هم داریم مثلا شیرینیجات حذف، برنج یه کفگیر، نون یه کف دست، آب 8 لیوان در روز، سبزیجات آزاد، سرخ کردنی یک بار در هفته و چیزهای دیگه که خودتون بهتر میدونید در این برنامه مصرف سبزیجات کم قند آزاد است .مصرف آنها نه تنها باعث می شود احساس سیری داشته باشید بلکه کمک به سوزاندن چربی های اضافه بدن می کنند. زمانی که شما به جای غذاهای قندی و نشاسته دار از سبزیجات کم قند استفاده می کنید ، بدن می تواند ذخایر گلیکوژن خود را مصرف کرده و در نهایت شروع به سوزاندن چربی نماید. لیست سبزیجات با قند پایین : کدو مسما گوجه فرنگی سبزی سالاد کلم تربچه نخودفرنگی فلفل دلمه ای کدوسبز اسفناج جوانه ماش بروکلی کلم پیچ خیار گل کلم پیاز قارچ دانه ها برگهای سبزیجات بادمجان
خودت را به خدا، و دیگران را به لیاقتشان بسپار....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731