2733
2734
عنوان

وجدان دکترا کجا رفته؟.....

564 بازدید | 23 پست
هفته پیش از دکترم نوبت داشتم ولی نمیتونستم برم زنگ زدم منشیش گفت چهارشنبه ساعت 11 بیا این مریض برو تو. منم امروز رفتم ولی همه چیو حاشا کرد گفت اسمت تو بیست نیست دکتر نمیبینتت. حالا فکر کن با یه دختر 2 ساله شوهرمم مرخصی گرفته همگی علاف رفتیم اونجا میگه نمیشه بری تو. از اون بدتر از من میپرسه تاریخ زایمانت کیه؟ منم گفتم 23 فروردین بعد خانم میگه اصلا دکتر اون موقع کانادا تشریف دارن و نیستن بعد از 30 هفته که من مبرم پیشش تازه امروز میگه نیستش دکترتو عوض کن اعصابم خورد شدددددددددددددددددددددددد.
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم اعصابتو به خاطر این چیزا خورد نکن ، این همه دکتر زنان ریخته برو یه جا دیگه دلشونم بخواد شما مریضشون باشی

شاد باش به فکر نی نی تو دلت و کوچولوی دوسالت باش

اصلا شاید حکمتی درش هست
2738
کانادا تشریف دارن که دارن...یکی دیگه پیدا کن که کانادا تشریف نداشته باشه

منم 22 فروردین زایمانمه..طبیعی یا سزارین؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
یلدا جون اتفاقا خودمم بهش فکر کردم ولی بازم اعصابم خورد شده چون شوهرم خیلی بهم گفت دکترا ممکنه تو عید نباشن ازش بپرس. ولی هر دفعه تاریخ زایمانمو حساب میکرد هیچی نمیگفتتتت
Lilypie Maternity tickers
2706