2733
2734
داخل برنامه یوتیوب همیشه نگاه میکنم اینقد حرصم میگیره ارزو دارم یکی پیدا کنم از این وضع راحت بشم یه ...

ببین عموی من باور کرد توی زمین بابابزرگم گنج پیدا کردم ی شبه پولدار شد مغازه خرید خونه خرید شاسی خرید😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه همشون نداره 😐😐چه خبره بابا قدیما فقیر زیاد بوده خونه هاشونم کاه گلی بوده

چ حرفیه قدیما طلا اندازه الان گرون نبود بعدم دهات ها اغلب خان داشت خب خان کجا قایم میکرد جاهایی ک من سراغ دارم یک جا روستای مرزیه ک قدیما فرار میکردن میرفتن طلاشونو تو روستا چال میکردن ب امید بازگشت .. یک جا هم راه ابریشم بوده اونجا هم خیلی هس خودمون دستگاه گذاشتیم یک جا دیگ هم چند تا قبر گبریها هست اوناهم معمولا طلاها رو دفن میکردن .. الان ی ظرفی هم باشه از قدیم مونده باشه عتیقه محسوب میشه 

هشترود؟؟

نه همون سمتا 

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
جن داره؟ مار داره؟ طلسم دارع؟ ولمون کنید بابا😐😐

خب شما فک میکنید نداره برو سمتش.😐

حتی  اونایی رو  که مربوط به خود آدمیزاد هستن هم نمیشه برداشت

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
نمیترسی بگم ؟ بیا خصوصی 

همینجا بگو 

اتفاقا یه نفر هست به سوهرم گفته دستگاه دارم نشون میده کجا گنج هست منم تشویقش میکنم که برو 

روستای شوهرم پر عتیقه اس

ملت استفاده نکنن دولت مفت خور میاد هاپولی میکنه خب

خوب اسمشو نمیگی همشو اونا می برن 😐😂😂😂

شما بگو الان سر کوچه تون گنجه اصل کار دستگاهه اون کارشناسش واسطه فروش دیگه در آوردنش بماند 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 

من خودم بچگیام توی قوطی بستنی صندوقیای قدیم یه تیله شیشه ای گذاشتم و زیر خاک کنار یه درخت چال کردم بچگیم روبروی خونه مادر بزرگم

الان اونجا خونه شده و درخت هم کندن .ولی گنج من همونجاست الانم🤣

2706