2737
2734

ممنون سحر جان خیلی لطف کردی.

لطفا کسی رو که اولین پست گزارش ورزشی هر روز رو میذاره فقط ریپلای کنید. یعنی فقط روزی یه دونه پست جدید

مثلا امروز من گذاشتم همه منو ریپلای کنن و بقیه رو لایک کنید. فردا نیلو جان گذاشت همه فقط نیلو رو  چون اگر قرار باشه همه پست جدید بذاریم اعلان سحربانو میسوزه 😁 یعنی تعداد اعلانش بالا میره و قطعا اذیت میشه چون خودش ورزش میکنه و فقط بخاطر ما تاپیک زده 

پس همه هم رو ریپلایی میکنیم 

الان هر صحبتی دارید فقط منو ریپلای کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدااا

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
ممنون سحر جان خیلی لطف کردی. لطفا کسی رو که اولین پست گزارش ورزشی هر روز رو میذاره فقط ریپلای کنید. ...

منم إن شاالله از سفر برگشتم شروع میکنم الان فقط دارم می خورم 😁

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
منم إن شاالله از سفر برگشتم شروع میکنم الان فقط دارم می خورم 😁

انشالله. منم همسرم خونه است ببینم کی میخوابه حرکت بزنم.

متاسفانه من مثل بقیه نمیتونم سر یه تایم دقیق انجام بدم اما تلاشمو میکنم

ممنون سحر جان خیلی لطف کردی. لطفا کسی رو که اولین پست گزارش ورزشی هر روز رو میذاره فقط ریپلای کنید. ...

سلام بچه ها 

سحر جون ممنون ازت 

من امروز میخواستم ورزش کنم ولی هنوز درگیرم هی متغیرم و امروز سردرد 

انشاالله روبراه بشم همراهی میکنم 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2740

اولین روز گزارش ورزشی با موفقیت انجام شد. 

❗️ دوستان هر ساعتی میخواید ورزش کنید که البته مهمه ساعت مشخصی باشه ولی من از این ب بعد ساعت ۹ و ۱۵ شب پیام گزارش رو میزنم شما هم همونو ریپ بزنید. اینطوری تا اخرین لحظه روز وقت هست شاید کسی دیرتر بتونه ورزش کنه.👟👟👟

سلام فاطمه جون ..عزیزم عجله نکن بزار حالت خوبِ خوب  بشه .❤

سلام عزیزم اصلا یه چیز عجیبیه سحر جان 

از دیشب دوباره درد دارم باز الان با دکتر حرف زدم گفت یکی دوتا دارو بخورم و فردا ببینم چطور میشم 

الان شده یه هفته 🤕

سلام عزیزم اصلا یه چیز عجیبیه سحر جان  از دیشب دوباره درد دارم باز الان با دکتر حرف زدم گفت یک ...

خیلی  اذیت شدی .. .حالا خوبه ۴تا آمپول زدی وگرنه حالت بدتر میشد .

باید دوره اش تموم بشه.🌹

خیلی  اذیت شدی .. .حالا خوبه ۴تا آمپول زدی وگرنه حالت بدتر میشد . باید دوره اش تموم بشه ...

😘😘🌼🌻

آره عزیزم انشاالله که زودتر تموم میشه 

معلومه حسابی خوش میگذره ها 🤩😘😘

جاتون حسابی خالیه🤗راستی سحر جون دیروز رفتیم یه بستنی فروشی همسرم دید فالوده کرمانی دارن دو تا ظرف خرید خیلی خوشمزه بود چقدر هم ظاهر بامزه ای داشت اولین بار بود می خوردم 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹