2737
2739
عنوان

خاهرا

163 بازدید | 13 پست

کسی امشب میتونه لطف کنه برام هفت مرتبه ناد علی بخونه به نیت دلم 😭من هشت ساله منتظرم نه ردم میکنه خدا نه جوابمو میده شاید با نفس حق شما حاجت گرفتم 😭الهی خیرش بیاد تو زندگیتون

خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺

اسمتو بگو..من برای شما میخونم.

شما برای من بخون💔

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
اسمتو بگو..من برای شما میخونم. شما برای من بخون💔

مرسی عزیزدلم چشم حتما میخونم اسمتون رو بگید لطفاا❤️ اسم من زهراست به نیت دلم بخونید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزدلم چشم حتما میخونم اسمتون رو بگید لطفاا❤️ اسم من زهراست به نیت دلم بخونید 

اسم منم ملیحه ست.

شما هم ب نیت دل من بخونین.

انشاالله خدا حاجت همه رو بده و در کنارش حاجت شمارو.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2731
اسم منم ملیحه ست. شما هم ب نیت دل من بخونین. انشاالله خدا حاجت همه رو بده و در کنارش حاجت شمارو.

چشم عزیزم حتما بعد نماز عشام براتون میخونم ان شاءالله حاجت روا شید ❤️😘

منتظر چی هستی گلم

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
منتظر چی هستی گلم

مخالفت دارم توی ازدواجم هشت ساله فقط خدا میتونه کمکم کنه همیشه دارم دعا میکنم اما من گناهکارم 😔

مخالفت دارم توی ازدواجم هشت ساله فقط خدا میتونه کمکم کنه همیشه دارم دعا میکنم اما من گناهکارم 😔

نماز استغاثه به امام زمان رو بخون تو مفاتیح هست 

ان شالله که خوشبخت بشی گلم

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738
نماز استغاثه به امام زمان رو بخون تو مفاتیح هست  ان شالله که خوشبخت بشی گلم

ممنونم عزیزم چشم حتما لطفا دعام کنید 🤍حاجت روا شید

ممنونم عزیزم چشم حتما لطفا دعام کنید 🤍حاجت روا شید

منکه روسیاهم ان شالله امام زمان در حقت دعا کنه گلم 

منکه روسیاهم ان شالله امام زمان در حقت دعا کنه گلم 

فداتشم عزیزم این چه حرفیه خدانکنه مهربون ،ممنونم ان شاءالله هرچی میخاهید برسید 

چشم عزیزم حتما بعد نماز عشام براتون میخونم ان شاءالله حاجت روا شید ❤️😘

گلی براتون خوندم.

انشاالله ک حاجت روا شین♥️

ذکر یونسیه خیلیی خوبه.

گلی براتون خوندم. انشاالله ک حاجت روا شین♥️ ذکر یونسیه خیلیی خوبه.

مرررسی عزیزدلم ممنونم واقعا 🥺 ان شاءالله حاجت روا شید منم الان نماز میخونم برای شما میخونم❤️

گلی براتون خوندم. انشاالله ک حاجت روا شین♥️ ذکر یونسیه خیلیی خوبه.

خوندم برات گلی ان شاءالله به حق حضرت علی حاجت روا شی التماس دعا