2737
2739
عنوان

همیشه دلم شوهر مذهبی میخواست

1153 بازدید | 15 پست

من خودم مذهبی نیستم ولی دلم شوهرمذهبی میخواست ازاینا که همش نماز میخونن تو خیابون نگاشون به زمینه به کسی نگاه نمیکنن.ولی خب الان شوهرم کلا ازاون وربوم افتاده بیشتر ازهمه هیز بودن اذیتم میکنه اصلا دوستش ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب چرا به همچین ادمی بله گفتی کی گفته هرکی مدهبی نیست هیز و مثل همسرته عزیزم؟اینا ربطی به مذهب ندار ...

زورکی شوهرم دادن.نه اصلا حرف من این نیس که غیر مذهبیا هیزن کلا میگم دلم اونجورشوهری میخواست اینجوری شد

شوهر من ارواح عمش مذهبیه همه نمازاش تو مسجد

غسل جمعه نماز جمعه اش براه

اخلاقش عن

ادم باید خودش درست باشه 

یه مذهبی درست

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
اره من درست درمونشو میخواستم

منم همین

من میخاستم با روحانی ازدواج کنم حتی، خانوادم نزاشتن

با شوهرم ازدواج کردم فکر کردم واقعا مذهبیه ولی نه نبود

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

مذهبی درست عالیه.

با عرض معذرت خودنمایی نشه، مثل پدرم. ببین نه افراطیه نه تفریط. پسرعمومم چون زیر دستش بزرگ شد مثل خودش شده. اصلا دوست نداره حتی توی پیام با دخترای منظوردار حرف بزنه چه برسه واقعیت. فقط اگه استادی دکتری متشخص باشه و مثل خودش چشم پاک اونم فقط در حد صحبت علمی‌. پدرمم همینطور بود و هست.

هیچ وقت یادم نمیاد هیچ و هیچ وقت بداخلاقی کنه حتی اگه عصبانی بشه. صداشو هم تحت هیچ شرایطی تو خونه نمیبره بالا خیلی اعتقاد داره که خیر از خونه میره بیرون اگه تو خونه داد بزنی

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
2706