2737
2734
سلام بچه ها من 18 آبان روز اول آخرین پریودمه..لتروزول خوردم و روز 13 پری hcg زدم..یعنی 30 آبان..

دو ماه بود که تو اقدام بودم پریم دیر میومد یعنی تخمک گذاریم دیر میشد..این ماه روز 34 پریم بی بیم منفی شد ولی روز 38 پریم یه خط کمرنگ افتاد 3 تا دیگم گذاشتم که مثبت شد فرداش رفتم آزمایش بتام 38 بود 4 روز بعد تکرار کردم شد 541 بعد دو هفته صبر کردم رفتم دکتر فکر کردند 7 هفته و دو روزمه ولی وقتی دکتر سونو انجام داد گفت لقاحت دیر بوده و4 هفته و 5 روزمه..و دو هفته دیگه بیا برا قلبش.. شما اینطوری بودین؟؟بچتون خوب رشد کرد وقلبش زد؟؟
دردونه من هدیه ی امام حسین (ع) و علی اصغرشه..یاعلی اصغر یا باب الحوائج..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام .من هم دقیقا همین حالتو دارم و الان تو هفته 4 هستم .از دکترم سوال کردم گفت تخمک گذاریت دیرتراز حالت عادیه. به نظرم باید بیشتر مواظب خودت باشی و کار سنگین نکنی .امیدوارم که دو هفته دیگه صدای قلب نی نی رو بشنوی و دوران حاملگی خوب و آرومی داشته باشی.
2706