2737
2734
عنوان

بیاین ببینین داداشم چی میگه😂

1017 بازدید | 37 پست

بچه هست عکس عروس هلندی فرستاده زنگ زدم میگم چی میخوای بخری میگه علوس هلندی 🥺😍میگم مامان میخره اخع میگه آره میخره ولی میگه من تا یک میلیونی میتونم برات بخرم 😂بعد میگه میدونی چیکار کنیم میگم چیکار میگه نصف پولش تو بزار نصفش من بخریم دلم برای داداشم تنگ شده شوهرم نمیزارع برم ببینمش

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی

علوس هلندی🥺😂

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹

عامو کشتی ماهم با این  شوهرت  

من نمیدونم چرا اینقدر عذابت داده چرا ازش جدا نمیشی

مجبوری تحمل کنی؟  

حالا چرا نمیزاره داداشت بیبینی؟  

داداشت چند سالشه؟

از قدیم گفتن نابرده رنج گنج میسر نمیشود مزدان گرفت جان برادر که کار کرد  

غلط کرده حالا اگه خانواده خودش بود که با صدتا ترفند میرفت 😒

نمیدونم چه سریه هروقت من با شوهرم دعوا میکنم مردای نی نیسایتی هم هار میشن البته ببخشیدا

اون لحـظه که آدما باهات کاری میکنن که حالت از سادگـیت بهم میخوره دقیقا همون لحظـه یه آدم دیـگهٔ میشی !ببین من بدترین آدم روی زمین هم که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربط داشته باشه😏🤞آقایون نامحترم برید به همون خوار و مادرتون درخواست دوستی بدین😡
2740
عامو کشتی ماهم با این  شوهرت     من نمیدونم چرا اینقدر عذابت داده چرا ازش جدا نمیشی ...

وا چی گفتم مگه نمیزارع تنهایی برم شهرستان چرا جدا شم میگه تابستون اخراش میبرمت

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
چندسالشه

سوم میخونه

اوخی چند سالشه؟ شوهرت چطور میتونه نزاره بری ببینیش؟

میگه راه دوره

راهتون دوره؟

اره جانم دوره

غلط کرده حالا اگه خانواده خودش بود که با صدتا ترفند میرفت 😒 نمیدونم چه سریه هروقت من با شوهر ...

😂😂😂😂بزنش

وا چی گفتم مگه نمیزارع تنهایی برم شهرستان چرا جدا شم میگه تابستون اخراش میبرمت

اها ول این چیزا کن

حالا هرچی

خودت نمیتونی بری یا باید صبر کنی یه روز ببرتت

ولی از طرفی حق  داره چون  خونتون دوره  

از قدیم گفتن نابرده رنج گنج میسر نمیشود مزدان گرفت جان برادر که کار کرد