2737
2739

باید از۹ ماهگی اتاقشو جدا میکردی ...شماها کی اتاق بچتونو جدا کردین؟؟؟گف الانشم دیر نشده اتاقشو جدا کن ولی آخه من نگرانش میشم😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترم دوسالش هست ولی متاسفانه هنوز اتاقش رو جدا نکردم

فعلا هم نمیتونم چون الان دارم میارمش مهد که عادت کنه و بعدش برم سرکار 

بعدم باید از پوشک بگیرمش

همزمان هم نمیشه دوتا استرس به بچه وارد کرد

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.
چند وقتشه الان الان تو اتاق شما هست و بدخوابه؟ من از سه سالگی جدا کردم ولی قبلش اتاق ما بود ولی تخ ...

الان ۲۰ ماهشه بله پیش خودمون میخوابه یکی هم گف حتما باید زود بخوابه زودبیدارشه وظهراهم نزاری بخوابه تا درست شه

2738
پسر من 4 ماهشه از همون اول اتاق خودش می‌خوابوندیمش

شب تا صبح چندبار میرفتین شیرش میدادین؟

دتتر من حدود ۱۸ماهگی واقعا شب تا صبح داشت شیر میخورد هلاک بودم ینی

انقد بخاطر گفتن حرف حق قطع دسترسی شدم‌که دیگه هیچ شماره ای تو خانواده نمونده باهاش عضو نشده باشم.پس دوست عزیزی که تحمل نظر مخالف نداری ؛ هرچی میگی واسه خودت محترم دیگه‌ هیچ اعتراضی به سخنان گهربارتون ندارم.
چجویه ک میگی بدخوابه؟ 

مثلا میبینی خوابش میادا ولی دوساعت طول میکشه تا بتونه بخوابه همش بی قراری میکنه تازگیام زود زود از خواب بیدارمیشه هرچی به دکتر گفتم میگه اینایی که گفتمو انجام بده بعدش میبینی چه جوری میخوابه

2706