2737
2739
عنوان

ی سوال دارم درمورد پسرا ..

96 بازدید | 5 پست

بنظرتون پسرا فقط یبار عاشق میشن و حس عاطفی واقعی  دارن ب ی دختر

بعدش دیگه فقط بخاطر مسایل دیگه با دختراا ارتباط میگیرن ؟ ن بخاطر اینکه واقعا دوسش دارن و براش ارزش قایلن ب عنوان ی دختر؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

پسرا خیلی کم میشه عاشق بشن ولی بشن هم بد میشن 

ولی کاش پسرایی که قسمت نیس به عشقشون برسن عاشقشان نشن چون با چشم دارم میبینم داغون شدنشون رو 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅