2752
2734
عنوان

لکنت پسر 8ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 69 پست

جالب توجه فقط گفتار درمان گفت لکنتش زیاد نیست تو بعضی از حرف ها که اول کلمه هست گیر داره حرفهایی که با آ شروع میشه و بیشتر کلمه ها رو درست میگه،، پزشک سنتی و پزشک اطفال هم گفت سنگین صحبت میکنه

ای خدا بنده خدا شما چقدر زود باوری.همش کشکن اونا.درضمن لکنت همیشه خودشو نشون نمیده برای همین یسری از ...

والله من ب همه اعتماد میکنم ازبسکه لکنت پیرم کردع تو سن ۲۲ سالگی ارزو دارم خوب بشم شب روز دعا میکنم ولی نمیشع هیچ پیش رفت نکردم پس مونده شدم بخاطرش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله من ب همه اعتماد میکنم ازبسکه لکنت پیرم کردع تو سن ۲۲ سالگی ارزو دارم خوب بشم شب روز دعا میکنم ...

من نمیگم شما نمیتونی براین مشکل غلبه کنی اما اینکه مث سرما خوردگی باشه درمانش کنی وجود نداره.من طبق علم روز دنیا مطالعه میکنم و چیزی به عنوان درمان لکنت از اختلالات تیف اوتیسیم واینا وجود نداره هنوز

2731
پسر منم چهارسالشه لکنت شدید گرفته پول گفتار درمانیم ندارم  😭

زیر گلوش و تو نافش رو یکم با روغن زیتون هرشب چرب کن پسر منم همینه غذای سردم بهش نده نبات داغ درست کن دوسه شب یه بار بهش بده 

اً
2706