2733
2739
عنوان

خیانت شوهر دوستم..

168 بازدید | 13 پست

بچه ها من میدونم شوهر دوستم که آدم به ظاهر خوبیه ولی پولدار البته برا مردم زن بچه هم خیلی خوبه ولی داره خیانت می‌کنه با یه زن جوون خوشکل ولی رو نمیکنه خیلی موزیانه خوشباش زنش هم میده دلم میخواد به زن بگم از طرفی بگمم مرد می‌فهمه من گفتم چون رفت آمد داریم می‌فهمه من از جای فهمیدم که با کسی رابطه داره چیکار کنم خیلی دلم میخواد به زن بگم البته زن قبلا خیلی بهش گیر میداد الان چند بار باهاش بحث کرد دیگه زنه گیر نمی‌ده از اون مردان که خیلی کارای اداری داره به بهونه جلسه می‌ره پیش دوستش البته با دوستش خیلی خیلی خوبه حتی من از اون دوستش فهمیدم که گفته زنم میخوام طلاق بدم دنبال راه‌حل هستم خیلی دلم میخواد یه عکس فیلم یچی گیر بیارم به زن بفرستم بنظرتون کارم انجام بدم یا ولش کنم 

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخالت نکنی بهتره

نمی‌دونم دلم میخواد حال مرد بگیرم چند سال خوش میگذرونه منم میفهمم بد زن احمق هم چیزی نمی‌فهمه

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 
2728
اون مرده می خواد طلاقش بده و روش خیانت هم می کنه؟  به نظرم بگو اکه اینطوریه

اره چند سال رابطه داره ولی هیچ کس نمی‌فهمه منم اتفاقی فهمیدم چون رفت آمد داریم به دوست دختره وعده میده میخوام زنم با یه بهونه طلاق بدم 

2738
تو از کجا میدونی ب دختره اینو میگه

به دختر گفتم من جریان میدونم هم به مرد اینا رفت آمد دارند همه باهم آشنا نزدیک هستیم منم وقتی همه باهم چند روز رفته بودیم مسافرت متوجه شدم ولی خاک تو سر زنش نفهمید حتی تو مسافرت قال بقیه گذاشتن

کاش یجوری بهش می رسوندی 🥲 خدایی ظلمه! 

من بگم اینا میفهمند کار منه البته جرعت ندارند کاری کنند ولی دلم نمیخواد بفهمن کار منه

لطفا نگو. ما توی اطرافمون داشتیم به قتل رسید  یه نفر.... این کار درست نیست... هرچند کار اون ...

چجوری فاش شد