2752
2734

یه دختر ۵ ساله دارم که از اول بهار ماهی یکی دوبار دل درد میگیره و گلاب به روتون بالا میاره و خوب میشه باز ماه بعد همون آش و همون کاسه. کسی بوده بچه ش اینطوری شده باشه؟ خیلی میترسم😥

میخوام ببرم دکتر ولی گفتم اگر کسی چیزی میدونه بگه بهم تا قبل از اینکه برم دکتر قلبم آروم بگیره.

باردارم دعاتون میکنم عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گیلاس و اینا میخوره بعدش اینجورمیشه ؟

نه اصلا قبل از اینکه گیلاس دربیاد اینطور شد. اول بهار. یهو از خواب پا میشه میگه دلم دلم تا عصر. بعد بالا میاره یهو خوب میشه تا ماه بعد

یعنی میتونه علت دل درد بعدم تهوع بشه؟

بله.من دخترم ۷ سالش که بود مرتب دلدرد میگرفت واستفراغ میکرد.دکتر براش آزمایش نوشت فهمیدیم کمخونی داره.بعد تقویتش کردیم خداروشکر خوب شد.حالا میگم شاید شاید دختر شماهم همین مشکل رو داشته باشه

بله.من دخترم ۷ سالش که بود مرتب دلدرد میگرفت واستفراغ میکرد.دکتر براش آزمایش نوشت فهمیدیم کمخونی دار ...

کم خونی شدید داشت دخترتون یا نرمال؟

اتفاقا دختر منم خیلی لاغره و پای چشمش یه مدته گود افتاده. مامانمم میگه کم خونه من‌ میگم مگه کم خونی دل درد میاره! نمیدونستم واقعا ممکنه یکی از علتش همین باشه