2733
2739
عنوان

وام

278 بازدید | 33 پست

یه وام ۳۰-۴۰تومنی لازم دارم کدوم بانک به نظرتون شرایط راحت تری داره چندتا بانک رفتم دوتا هم ضامن کارمند دولت دارم اما میگه باید دسته چک داشته باشم موندم چکارکنم کسی تازگی وام گرفته راهنماییم کنه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

پست بانک خیلی خوبه. دیروز رفتم گفتم دسته چک ندارم قبول کردن 200 تومن بدن تازه ضامن کارمند هم نمیخواست. 

کاربر اقا: پیشرفت یک جامعه را میتوان به وسیله موقعیت اجتماعی جنس مونث اندازه گیری کرد.
پست بانک خیلی خوبه. دیروز رفتم گفتم دسته چک ندارم قبول کردن 200 تومن بدن تازه ضامن کارمند هم نمیخواس ...

وواقعا سپرده چقدر واسه ۲۰۰تومن 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان همه ی واما با معدل حساب شدن و فقط به مشتری های خوش حساب وام میدن ولی میتونی تو برنامه دیوار آگهی بکنی که هرکسی امتیاز وام داره و احتیاج ندارع با قیمت  منصفانه بهت بفروشه

به هم ریخته است گیسویی!!!...
پست بانک خیلی خوبه. دیروز رفتم گفتم دسته چک ندارم قبول کردن 200 تومن بدن تازه ضامن کارمند هم نمیخواس ...

بدون سپرده ۲۰۰ میدن ؟؟ اسم وام چیه

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏

چند درصد؟اقساطش چند ماهه س

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2740
الان همه ی واما با معدل حساب شدن و فقط به مشتری های خوش حساب وام میدن ولی میتونی تو برنامه دیوار آگه ...

رنج اش چقدره که باید به صاحب وام بدیم؟

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏
بدون سپرده ۲۰۰ میدن ؟؟ اسم وام چیه

الان دیگه به میزان گردش مالی و اعتبار مشتریا نگاه میکنن وام میدن، اسم وام سررسیدی یک ساله، باید سپرده داشته باشید حداقل 4 ماه. 

کاربر اقا: پیشرفت یک جامعه را میتوان به وسیله موقعیت اجتماعی جنس مونث اندازه گیری کرد.
چند درصد؟اقساطش چند ماهه س

خود بانکا میگن 18 درصد ولی بالای 22 در میاد، مت سررسیدی یک ساله برداشتم و تا سه سال میتونم فقط سودش رو بدم و خود وامو تمدید کنم واسه سال بعد. 

2706