2737
2739

اصلا بقیه برام مهم نیستن،هر کسی تو این دنیا مسیر زندگی خودش رو داره،هیچ وقت خودم رو وارد بازی مقایسه با بقیه نمیکنم

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم رو خودم کار میکنم با بقیه خودمو‌مقایسه نکنم 

ولی خب خودمو با خودم مقایسه میکنم 

اینکه تغییری نکردم تو زمینه ای آزارم میده

آرزوی قشنگترین ها برای تویی که داری اینو میخونی گلی ❤🌱
2728

من از نظر کاری فقط جا موندم دوستام سابقه کار دارن و من نه همین فکرمو درگیر میکنه ولی خب دارم دنبال کار میگردم 

وگرنه لیسانسمو گرفتم ازدواجم واسم مهم نیس

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

من به خاطر کنکور عقب افتادم ،تا مدتها کنار نیومدم باهاش ،حتی افسرده شدم ولی بین این مدت با چیزایی اشنا شدم که الان باهاش کنار اومدم ...هدف دارم و کلا راهم از خیلیا جداس ،به خاطر همینم کنار اومدم ...و اینکه من مسیر زندگیمو میرم دیگرانم همینطور ...وقتی هدف مشخص پیدا بکنی دیگه به اون جا موندنه فکر نمیکنی ...

واینکه هر کسی که من دیدم تو یه بازه ای جا مونده ولی مهم اینه که زود خودشو جمع و جور کنه...

یکی از اقوامم به خاطر کنکور جا موند ،خیلیا ازش افتادن جلو ولی تهش نسبت به یه سری از هم سن و سالاش زودتر تموم کرد پروسه تحصیلشو (زودتر تخصص گرفت چون پزشکه) و عاقلانه تر و الان زندگیش رو رواله ،میگفت اگه اون اشتباه ها نبود من اینجایی که هستم نبودم...

اشتباهی که ازش درس بگیری دیگه جاموندن نیست ،تجربه و درسه که ممکنه خیلیا بهش نرسن ولی تو رسیدی!

من به خاطر کنکور عقب افتادم ،تا مدتها کنار نیومدم باهاش ،حتی افسرده شدم ولی بین این مدت با چیزایی اش ...

دیدت خیلی قشنگ بود 

ولی استرس داره نابودم میکنه:/

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
دیدت خیلی قشنگ بود  ولی استرس داره نابودم میکنه:/

استرست طبیعیه...من چه روزهایی رو با استرس و گریه سپری نکردم...

ولی به خودم قول دادم و عهد بستم که زندگی کنم ...و کنار بیام با مشکلات ،چون صحبت آدمای شبیه به خودمو که دیدم آروم شدم من تا پارسال فکر میکردم این مشکل رو فقط من دارم ولی آدمای موفقم دارن...

2740