2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از بی پولی و بی تفاوتی و سنگ بودن شوهرم خسته شدم 

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
شوهرم بیکاره،فقط ۲۰۰ تومن پول داریم ،بچم پوشک نداره،ب امید یارانه ها موندیم ک‌معلوم نیس کی واریز شه

حالا پوشک نبندی نمیشه به خدا ما با کهنه بزرگ شدیم

خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن💕.              الهم عجل لولیک فرج🤲
2740

درد منو گفتی به خاطر یه تومن از دیشب تو گرماییم منو بچه خام نوزادم هلاک شد کولرم گذاشتم تعمیرگاه دارم در به در دنبال مشتری برا گوشیم میگردم پول تعمیر بدم تا درستش کنه😔

دوستان عزیز ختم قران برای اموات یا برای سلامتی عزیزانتون و انواع چله برای بارداری برای ازدواج ختم صلوات با هزینه خیلی کم انجام میدم 🙏 
شوهرم بیکاره،فقط ۲۰۰ تومن پول داریم ،بچم پوشک نداره،ب امید یارانه ها موندیم ک‌معلوم نیس کی واریز شه

لعنت ب باعث بانیش... مردم پیر شدن زیر این فشار مزخرف اقتصادی هیشکیم براش مهم نیس:)‌‌‌‌‌‌خودشون ک اینجور نیستن...

منم از زندگی تو خونه پدر شوهرم خسته شدم.جوونی نکردم هیچ خیری ندیدم از عمرم.برام دعا کنین دلتون پاکه

منم تو خونه پدر شوهر میشینیم ی زیر زمین ک نور نداره کمبود ویتامین دی گرفتیم

2706